Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:13 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C 220 Cdi Rks

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:34 Vetura , Pejë

Shitet Sprinteri 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 05:04 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ E220 CDI I SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 22:59 Vetura , Pejë

Mercedes E 220

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Gush 04:54 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedesi C220 CDI 1 vit rks��

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 08:37 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedesi C220 CDI ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 12:21 Vetura , Pejë

Mercdes c klass 220 tip top

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 19:57 Vetura , Pejë

Mercedes C 220 Cdi Automatik tiptronik

01 Korr 07:38 Vetura , Pejë

Mercedes E 220 CDI

28 Maj 17:30 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 220 Automatik

4 200 EUR

25 Maj 00:00 Vetura , Pejë

LESHOJM VETURA ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 00:07 Vetura , Pejë

Bus

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 00:58 Vetura , Pejë

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:05 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz C- class

30 Pri 14:11 Vetura , Pejë

Shitet Vetura e posa ardhur nga Gjermania

12 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 20:25 Vetura , Pejë

shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:02 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARD

02 Pri 03:05 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz c220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 02:41 Vetura , Pejë

Shitet mercedes benz c-class 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 18:49 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedes E220 1 vit regjistrim ��

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:40 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedes e220 ��

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 09:55 Vetura , Pejë

Shes fellnet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 21:04 Vetura , Pejë

Mercedes220c

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 04:46 Vetura , Pejë

Mercedes

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 19:42 Vetura , Pejë

Mercedes Benz E220d 4Matic 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:25 Vetura , Pejë

��Shitet Mercedes E220 Presidencial��

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 22:30 Vetura , Pejë

��shitet URGJENT (per arsye migrimi) ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 02:21 Vetura , Pejë

MERCEDES E220 CDI AMG-PAKET AVANTGARDE RKS -13

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 14:57 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedes c220 1 Vit Regjistrim��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 14:57 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedes E220 full ekstra��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 13:55 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Jan 20:03 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet mercedes c220 1 vit rks��

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 18:43 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedes c220 1 vit regjistrim ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 19:52 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ 2.2 Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 00:33 Vetura , Pejë

Merceds c class

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 23:33 Vetura , Pejë

��Shitet ose ndrrohet mercedes e220 evo look��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 20:22 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz C220

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 17:43 Vetura , Pejë

Cla220 AMG paket

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 15:24 Vetura , Pejë

Mercedes E220 diesel rks 9 muaj

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 12:25 Vetura , Pejë

Shiten vetura te ndryshme

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 15:34 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C220 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Sht 03:48 Vetura , Pejë

Mercedes E220 diesel rks 9 muaj 2300€

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 20:07 Vetura , Pejë

Shes mercedes

6 000 EUR

31 Gush 02:23 Vetura , Pejë

Mercedes c 220 tip Top shitet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 23:41 Vetura , Pejë

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 00:32 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet mercedes E220 8 muj regjistrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 09:27 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet Mercedes e220 8 muj rks

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 22:03 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet mercedes E220 8 muj regjistrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 23:57 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet mercedes E220 8 muj regjistrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 19:07 Vetura , Pejë

Shitet mercedes benz c220

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione