Shitja dhe blerja e veturave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë.

Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë.

Sot 21:23
Linku:
,

'Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:43
Linku:
Shitorja ,

VW GOLF VII 2.0TDI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:58
Linku:
,

VW TOURAN 2.0 DSG AUTOMATIK RKS

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 16:43
Linku:
,

Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:21
Linku:
,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:42 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:41 ,

PEUGEOT 308 1.6 Hdi 2016

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:41 ,

BMW 530d GT Full Opsione

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:41 ,

BMW X5 3.0d MODIFIKANT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:41 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

MERCEDES E250 DIZELL 1991 CENTRALL SHIBER

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 21:41 ,

BMW F10 2010 AUTOMATIK 204 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:41 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:41 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:41 ,

RENAUTL TRAFIC 1.9 DCI 3 ULSE BOJM NDRRIM

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:41 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

4 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Gjej makinën dhe veturën për të cilën ju keni nevojë

Shit, blej dhe regjistro shpalljeMerrJep. Shfrytëzojeni mundësinë të bëni shit-blerjen e makinave apo veturave të reja apo të përdorura në tregun më të madh të makinave dhe veturave në Kosovë. Merrjep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veturave të reja dhe të përdorura të të gjitha llojeve dhe markave të njohura.

Gjeni shpallje për vetura, motoçikleta, autopjesë dhe paisje për vetura, makina bujqësore, makina të dëmtuara për pjesë si dhe servis për makina.

 

Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës.

Blerja e një veture shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.

Sigurohuni që informacionet për të cilat ju jeni të interesuar të jenë të listuara në shpallje të veturave apo makinave të reja dhe të përdorura, në mënyrë që ju të bëni krahasim në mes shpalljeve të veturave për të cilat ju jeni të interesuar.

 

Në fillim