audi | Prizren | Makina | Vetura

Audi , 1773
BMW , 70
Opel , 16
Peugeot , 14
Ford , 14
Fiat , 11
Alfa Romeo , 10
Renault , 6
Seat , 5
Škoda , 4
Citroën , 4
Smart , 4
MINI , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Acura , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:36 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:35 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:35 ,

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:34 ,

AUTO SHARRI BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:31 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

AUDI A4 2.0 TDI VITI 2008

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:54 ,

Audi a3

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

Shitet golf 7 disel 2.0Tdi automatik dsg pa doganboj ndrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57 ,

Shes Audi 80 1.8

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:00 ,

fellne me guma 15

Histora e veturës

140 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:31 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 22:21 ,

audi

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 10:48 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro Me Dogan Nga Ch���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 15:04 ,

AUDI A8 FACELIFT 3.0 TDI LONG VERZION QUATRO 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:53 ,

Audi a6

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 23:27 ,

Pjes Llojeve Te Ndryshem

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 22:54 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:33 ,

Audi b4 1.9TDI intercooler extrem i rujtum

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 20:58 ,

Audi A4 2.0TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Qer 09:34 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:42 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 22:42 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 22:35 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

Histora e veturës

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 22:26 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 17:40 ,

Audi A4 2.4 v6 benzin/plin

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 23:10 ,

Mercedes c320

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:50 ,

Shitet tauran cross disel 1.6Tdi me 7ulse pa dogan����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:50 ,

Shitet golf 6 disel 2.0Tdi automatik dsg 8Muj rks boj ndirm

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione