Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

OPEL CORSA - Vetura Të gjitha në Prizren

Opel , 652
Audi , 33
BMW , 16
Peugeot , 11
Citroën , 9
Fiat , 9
Ford , 9
Dodge , 6
Renault , 6
Chrysler , 5
Volvo , 5
Smart , 4
Mazda , 3
Škoda , 3
Acura , 2
Kia , 2
MINI , 2
Ssangyong , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe OPEL CORSA,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj OPEL CORSA Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:59 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 CDI Ecotec

8 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 CDTI ECOFLEX

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Vetura , Prizren

Opel Corsa D 1.7cdti 049 560 730

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:49 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.2 Benzin AUTOMATIK

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:37 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:26 Vetura , Prizren

Opel corsa pikap 2013 me dogan

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:54 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.0 EcoTec Turbo ExoFlex Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
07 Dhj 17:38 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 12:03 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan ( Ndrrohe )

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 12:03 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 95xxx Km ( Ndrrohet )

30 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Dhj 21:30 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 18:57 Vetura , Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 23:23 Shitorja Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 06:01 Vetura , Prizren

Shitet opel corsa

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 22:23 Vetura , Prizren

Mercedes Benz W123 Old Timer

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 21:02 Vetura , Prizren

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin 2006 212.000 km

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 22:31 Vetura , Prizren

Opel Kadett 1.4 Benzin

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 09:30 Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 Cdti 2016

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
07 Nën 09:19 Vetura , Prizren

Opel Corsa 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
03 Nën 14:20 Vetura , Prizren

SHITET BMW 125D FACELIFT VP2018

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 11:25 Vetura , Prizren

Shes Opel Corsa ngjendje shum tmir 049316430

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 15:28 Vetura , Prizren

Opel

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 01:11 Vetura , Prizren

Corsa 1.7 shum i ruajtur

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:51 Vetura , Prizren

Golf VII 7 2.0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:55 Vetura , Prizren

Shitet opel corsa A

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 21:29 Vetura , Prizren

shitet nderrohet

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Sht 13:49 Vetura , Prizren

Opel Corsa

09 Sht 22:23 Vetura , Prizren

Opel corsa

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 09:40 Vetura , Prizren

Opel Corsa D

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 03:57 Vetura , Prizren

Golf VII - 7. TDI 2.0

16 Gush 00:40 Vetura , Prizren

opel corsa 1995

1 299 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:06 Vetura , Prizren

Elbasan

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

30 Korr 18:36 Vetura , Prizren

Smart

2 300 EUR Price Reduced

29 Korr 19:16 Vetura , Prizren

Opel corsa

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Korr 17:56 Vetura , Prizren

Opel corsa

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Korr 17:55 Vetura , Prizren

Opel corsa

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Korr 14:02 Vetura , Prizren

Shitet Opel Corsa

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Korr 14:39 Vetura , Prizren

Shitet Opel Corsa

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 13:44 Vetura , Prizren

u. shit. flm

3 650 EUR

17 Korr 14:57 Vetura , Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

14 Korr 10:20 Vetura , Prizren

Opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 13:58 Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 CDTI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 11:46 Vetura , Prizren

Opel corsa 1.2

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:01 Vetura , Prizren

Opel corsa b

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 05:52 Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.4i

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:06 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj OPEL CORSA | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Ascona
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • opel corsa në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Alfa 156
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione