golf2 | Prizren | Makina | Vetura

Acura , 1
Alpina , 1
Audi , 1
BMW , 1
Corvette , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf2,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf2 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 14:32 ,

Shes Golf ll

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 21:42 ,

Shitet golf2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 10:56 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Gush 20:23 ,

Shitet

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 15:11 ,

Golf2 benzin

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Pri 11:03 ,

VW Golf

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 17:14 ,

VW Golf 2 dizel

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 11:51 ,

Golf 2

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 15:40 ,

shitet kombi T2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 13:44 ,

shitet kombi t2

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 15:20 ,

Shes

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 18:00 ,

Shitet Golf 2 1.8L Benzin motor Golf3

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:58 ,

golf2 dizell 1.9 boj ndrim

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 22:08 ,

Golf2

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 21:24 ,

Golf2

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 11:56 ,

Golf2 automatik 1.6

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Gush 13:46 ,

Shitet nrrohet golf2. 500 Ero

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 10:30 ,

Golf2 benxin.plin 1.6 shitet nrrohet

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 21:05 ,

Golf2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 15:36 ,

Golf2

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 10:15 ,

Golf2 dizel 1.6

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 10:28 ,

Vetura ne shitje golf2

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 18:40 ,

Golf2

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 17:14 ,

shes Golf2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 00:29 ,

Prizren

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 21:05 ,

Golf2

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Sht 09:48 ,

Golf2 turbo dizel 1.6

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Sht 16:38 ,

golf2 turbo dizel 1.6

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Gush 23:18 ,

shes golf2

Histora e veturës

1 080 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 15:18 ,

pershendetje

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 11:46 ,

Golf2

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 17:53 ,

Golf2

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 10:58 ,

golf3

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 11:29 ,

golf2

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 21:22 ,

Golf2 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 17:59 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:57 ,

Shes golf2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 11:32 ,

Shes golf2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 17:34 ,

golf2

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 17:48 ,

Shitet

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 09:51 ,

Tapacir

Histora e veturës

20 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 01:44 ,

shes urgjetish

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 14:10 ,

Omega2.4 benzins

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 18:46 ,

shes urgjent golf2 dizel 1.6 turbo

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 21:06 ,

golf2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 16:35 ,

Golf2

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 18:18 ,

Golf2

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 20:31 ,

golf2

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 09:36 ,

shes golf2 benxin

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf2 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class
  • Golf2 në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf2 në kategorinë Makina
  • Golf2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • Golf2 në kategorinë Veshje/Këpucë
  • Golf2 në kategorinë Vetura | Toyota | Hilux
  • GOlf2 në kategorinë Vetura | MINI

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione