Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Swift

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Swift | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 10:36 Vetura , Prizren

Suzuki

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 22:06 Vetura , Shtime

Suzuki Swift 1.3 Benzin ne gjendje perfekte 1vit rks

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 13:59 Vetura , Prizren

Suzuki,swift,vitara,samurai,Alto,Jimny,Justy,Maruti,subaru

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 15:46 Vetura , Ferizaj

Suzuki Swift 1.3 benzin

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:37 Vetura , Lipjan

shitet suzuki swift 1.0 benzin boj edhe ndrrim 045 696 452

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 23:45 Vetura , Artanë

shitet

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:29 Vetura , Gjilan

Suzuki Swift 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 19:48 Vetura , Prishtinë

Suzuki swift 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 09:38 Vetura , Prishtinë

Suzuki Swift 1.3 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 13:44 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrrojm Suzuki Swift

8 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 18:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Swift

8 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 18:52 Vetura , Prishtinë

Shes Suzuki Swift

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 08:51 Vetura , Ferizaj

Suzuki Swift 1.3 benzin

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 20:38 Vetura , Prishtinë

Shes Suzuki Swift

9 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 09:32 Vetura , Ferizaj

Suzuki Swif

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 17:12 Vetura , Prizren

u shittt

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 18:06 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

7 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 12:18 Vetura , Prishtinë

Suzuki swift

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 16:15 Vetura , Prishtinë

Suzuki automatik

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Shk 00:10 Vetura , Ferizaj

Cmimi i diskutueshëm .

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:33 Vetura , Gjakovë

Suzuki Swift benzin

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Jan 11:55 Vetura , Gjilan

Dizel

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 11:47 Vetura , Gjilan

Makina

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 10:19 Vetura , Ferizaj

Shes Suzuki Swift

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 00:00 Vetura , Prizren

Shitet Suzuki Swift 2001 Me klim mundsi ndrrimi

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Dhj 12:47 Vetura , Prishtinë

Suzuki Swift 1.3 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 11:11 Vetura , Prizren

Suzuki Swift GLX 1.3

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 22:50 Vetura , Viti

Suzuki swift 1.6

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 22:50 Vetura , Prishtinë

Shes Suzuki Swift 1.2 Benzin 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Shk 21:08 Vetura , Prizren

Vetura Shitet ose Ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 13:34 Vetura , Prishtinë

Suzuki 1.3

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 19:14 Vetura , Prishtinë

Suzuki 1.3

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 11:56 Vetura , Prishtinë

Suzuki shitet

900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Nën 17:57 Vetura , Prishtinë

Suzuki 1.3

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 19:58 Vetura , Lipjan

Suzuk 1.3 2001

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 18:28 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Maj 15:10 Vetura , Prishtinë

suzuki swift

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 14:09 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 11:21 Vetura , Prizren

suzuki swift fenomenal

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 08:13 Vetura , Ferizaj

Pjes per suzuki swift

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 18:12 Vetura , Gjilan

Suzuki Swift 1.3

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Jan 16:44 Vetura , Dardanë

Suzuki Swift

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 13:35 Vetura , Deçan

Susuki

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 12:49 Vetura , Kaçanik

Shitet suzuki 1.3 benxin

250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Dhj 23:14 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjenttt

250 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 12:32 Vetura , Ferizaj

Shitet suzuki 250$

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:57 Vetura , Prizren

Suzuki Swift 1.3benzin

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Nën 22:51 Vetura , Ferizaj

Suzuki Swift benzin

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 18:47 Vetura , Gjilan

Suzuki Swift benzin 1000 kubik me tabela te huja

650 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Swift | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione