kerr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1803
Opel , 637
Audi , 384
Fiat , 319
BMW , 308
Peugeot , 192
Renault , 169
Ford , 157
Citroën , 78
Seat , 65
Alfa Romeo , 37
Škoda , 29
Nissan , 26
Mazda , 25
Hyundai , 23
Toyota , 22
Acura , 21
Mitsubishi , 18
Kia , 16
Smart , 15
Jeep , 14
Aixam , 13
Rover , 12
Volvo , 12
Chrysler , 11
Chevrolet , 11
Land Rover , 10
Suzuki , 8
Honda , 7
Lancia , 7
Zastava , 6
MINI , 5
Ssangyong , 5
Alpina , 5
Bugatti , 5
Artega , 5
Porsche , 5
Yugo , 4
Daewoo , 4
Dacia , 3
Cadillac , 3
Jaguar , 3
Dodge , 3
Saab , 3
Daihatsu , 3
GMC , 3
Lexus , 3
Ferrari , 3
KTM , 3
Lincoln , 2
MG , 2
Piaggio , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
TVR , 1
Buick , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kerr,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kerr Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:02
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 15:16
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:55
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:52 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:45 ,

Shitet RAdio Orginale Pioner Cd Usb Aux !Porosit!

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:44 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:41 ,

Opel Zafira 2.2 disel, bej ndrrim me naj kerr me t'vogel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

CORSA 1.2 BENZIN ECO TEK 2000 RKS 5 MUJ KLIM XHAMA ME RRYM E

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:05 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS EDITION KLIM XHAMA ME RRYM I RI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:05 ,

Shes vollvo 2.5 dizell n tabele t huja

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:05 ,

BMW E46 320 DIZEL 2001 RKS 1 VIT KLIM FULL EXTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:04 ,

MERCEDES C CLASS 220 DIZEL MODEL ESPRIT RKS KAMERA PARA MRAP

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:03 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 2 MUJ KLIM FUNKSIONALE GOMA TE REJA IRI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:01 ,

Zafira tourer 2.0CDTI 2014 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 ,

SHES PASAT 1.9 TDI DISELL VITI 93 RKS 20.1.2021 KLIM ARB CEN

1 470 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:46 ,

Passat 2.0 TDI 170 ps 4motion

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

SHES MERCEDES 208 CLK 230 KOMPRESSOR AMG BENZIN VITI 1998 RK

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:56 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

SHES PASSAT 1.9 DIZEL ME MATORR TE GOLF 4 RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:46 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Renault megane 1.5 dci

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

WV BORA 1.9 TDI VITI 2000 RKS 10 MUJ

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:09 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:14 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:13 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:12 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:12 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:12 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:07 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:06 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:05 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:05 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:04 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:01 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:00 ,

Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:00 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kerr | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kerre në kategorinë Vetura | Audi | A1
  • kerre në kategorinë Makina
  • kerre në kategorinë Vetura | Škoda
  • kerre në kategorinë Vetura | Renault
  • Kerre në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • kerre në kategorinë Vetura
  • kerr në kategorinë Të tjera
  • Kerr në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • kerra në kategorinë Vetura | Dacia
  • Kerr në kategorinë Vila

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione