Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 gti | Prizren | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6 gti,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 gti Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 22:08 Vetura , Prizren

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:30 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 20:02 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:02 Vetura , Prizren

Audi A3

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 14:07 Vetura , Prizren

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Dhj 20:31 Vetura , Prizren

Golf 6 GTi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 13:03 Vetura , Prizren

Golf 6, GTI original

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 17:40 Vetura , Prizren

Opel corsa 1.3 cdti

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 15:03 Vetura , Prizren

Golf 6

9 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 10:43 Vetura , Prizren

Golf 6 GTI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 10:35 Vetura , Prizren

Golf GTI

6 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 18:56 Vetura , Prizren

VOLKSWAGEN GOLF 6 GTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 13:58 Vetura , Prizren

Golf 6 GTI

12 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 11:58 Vetura , Prizren

Golf 6

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 09:33 Vetura , Prizren

Golf 6 GTI

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 17:53 Vetura , Prizren

Golf 6 GTI

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 15:54 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:46 Vetura , Prizren

Golf 6 Gti

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 20:32 Vetura , Prizren

GOLF 6 GTI AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 02:49 Vetura , Prizren

GOLF 6 GTI 270ps Automatik

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 23:17 Vetura , Prizren

GOLF 6 GTI 270ps

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 11:11 Vetura , Prizren

GOLF 6 GTI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:39 Vetura , Prizren

Shes golf 5 1.9 Tdi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:22 Vetura , Prizren

Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:31 Vetura , Prizren

golf 5 GTI 2.0 benzine MARRMITA ME ZHURM

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 13:24 Vetura , Prizren

Golf 6 GTI

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 17:12 Vetura , Prizren

Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 22:59 Vetura , Prizren

VW Golf GTI - 89 - 1vit regjistrim

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 gti | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione