Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi QUATTRO Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi QUATTRO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

Audi Q2

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 22:51 Vetura , Prishtinë

Audi 4x4 1.9 dizel 4x4 FUNKSIONAL......

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 18:47 Vetura , Ferizaj

Audi q8

81 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Nën 18:34 Vetura , Prishtinë

Audi Q2

26 EUR Price Reduced

04 Nën 16:50 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Tet 09:11 Vetura , Fushë Kosovë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 08:48 Vetura , Prishtinë

Audi Q2

26 500 EUR

22 Sht 08:25 Vetura , Prishtinë

Audi Q2

27 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:17 Vetura , Prishtinë

AUDI Q8

89 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Jan 21:48 Vetura , Vushtrri

Audi A6 Quattro

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 15:23 Vetura , Prishtinë

Q3 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:21 Vetura , Besianë

Shes audin coupe b2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 20:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 3.0 Quattro Matrix

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:59 Vetura , Mitrovicë

Audi Q5 2.0TDI quttro Viti 2011(Aksident)pa dogan

4 500 EUR

04 Gush 22:44 Vetura , Burim

Audi A6 4G Quatro 3.0 diesel km 131000 servis Audi München

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 21:20 Vetura , Gjakovë

Shitett

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Shk 08:43 Vetura , Prishtinë

shes audi b4 goma t dimrit pashyqre me rrym gjama me rrym

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 20:58 Vetura , Prishtinë

Prishtina

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 20:41 Vetura , Pejë

Fellne 19

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 20:49 Vetura , Prizren

Audi q7 quatro 3.0 V⁶ S line shitet extra sport

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 16:54 Vetura , Deçan

Audi a6 quattro

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 16:36 Vetura , Klinë

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 15:21 Vetura , Skenderaj

Shes audi

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 19:40 Vetura , Drenas

shitet vetura Audi A6 2.5 dizell quatro 6 shpejtesi 04472734

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 22:32 Vetura , Gjilan

Audi A6 quattro

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 10:46 Vetura , Mitrovicë

shitet golf 4 dhe daewoo matiz

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Qer 22:45 Vetura , Pejë

Shitet ndrrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 11:48 Vetura , Prishtinë

Shitet AUDI A4- Quattro

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Jan 13:16 Vetura , Skenderaj

Shes trapin e mtam te golf 2 4×4

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 12:32 Vetura , Pejë

AUTO LUX BLEN T GJITHA LLOJE T VETURAVE

9 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 02:27 Vetura , Pejë

URGJENT! Skuter Explorer ����

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 18:13 Vetura , Prishtinë

SHITET NUMRI VIP

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:23 Vetura , Besianë

Bejm polirin e veturave edhe ceramik coting

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 20:45 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 13:20 Vetura , Prishtinë

Audi Q8 50 TDI Matrix S-line

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 00:11 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A6 QUATRO

20 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 15:52 Vetura , Viti

Iphone 6 Plus 128GB

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 20:42 Vetura , Gjilan

Audi quatro 4x4

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 20:45 Vetura , Prishtinë

Audi QUATRRO dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 21:09 Vetura , Drenas

SHES BICIKLET 50 EURO

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 21:03 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi Audi A6

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 20:24 Vetura , Pejë

AUDI A6 Diesel 2001 Automatik 2.5 RKS deri 2019

1 820 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:21 Vetura , Klinë

shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:36 Vetura , Prishtinë

Audi a6 quattro 3.2 fsi super 2007������

6 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 14:26 Vetura , Prishtinë

Shes prokolicen Speciale

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 10:36 Vetura , Rahovec

Audi A5 Quatro s line

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 19:05 Vetura , Ferizaj

Audi B4

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 23:39 Vetura , Prishtinë

Shes Audin a6 Allrod esht tip top full

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 18:27 Vetura , Prizren

audi b4 disel 1.9 turbo 4x4 u shitt shit

Viti: 70-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi QUATTRO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione