Audi quattro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1350
Opel , 7
Škoda , 5
Renault , 4
BMW , 3
Ford , 3
Hyundai , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
MG , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi quattro,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi quattro Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:16 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:14 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Audi A8 4.2 TDI Quattro *DESING SELECTION* Automatik -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik Full Ekstra

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:07 ,

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2x S-line

20 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 ,

AUDI A6 3.0 TDI Quattro Facelift 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 ,

AUDI S5 3.0 TFSI V6 QUATTRO 360 PS AUTOMATIK

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

AUDI A8 4.2 TDI FACELIFT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

Audi A6 3.0Tdi 2011 Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIC VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 Shitorja ,

Audi Q5

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO - FACELIFT -

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:33 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO ME LIBRA SERVISI FACELIFT RKS -2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Audi A6 Sline 3.0 Biturbo 320ps Quattro KM 133mi t’garantune

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:04 ,

Audi A6 Sline 3.0 TDI Quattro -2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 ,

Shes Audi A6 3.0TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

Audi Q5 S-line 2.0 quattro TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:09 ,

AUDI S7 4.0 TFSI QUATTRO MATRIX ABT 605 PS VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:02 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

AUDI Q3 2.0 TDI 3X SLINE QUATTRO PANORAM VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:24 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 245PS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 ,

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO ALLROAD VITI 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:48 ,

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO S-Tronic ����

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:23 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel 184 ps quattro 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:17 ,

Shes veturen Q5 quattro, e blerë ne Audi Gjermani

40 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:16 ,

Audi A4 3.0 Virtual Sline Quattro

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:37 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO FULL OPCION RKS

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

Audi 80 B2 Quattro

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK S-TRONIC SPORTBACK PANO

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Audi Q5 2.0 tdi

15 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:45 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:43 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:39 ,

Audi Q5 3.0 TDI Quattro Automatik *FACELIFT* -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 ,

Audi a4

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 ,

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 ,

AUDI A5 3.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

SHES AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

AUDI Q7 3.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 Shitorja ,

AUDI Q5 3.0 TDI * 2xS_Line *

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3X S line MATRIX * 7 ULESE

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi quattro | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione