polo | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 13
Opel , 13
Fiat , 5
Peugeot , 5
Renault , 4
BMW , 3
Ford , 3
Hyundai , 3
Citroën , 2
Lada , 1
Nissan , 1
Proton , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:29 ,

Polo 1.6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

POLO

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 ,

VW POLO AUTOMATIK

Histora e veturës

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:51 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:31 ,

shes veturen Polo

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36 ,

VW Polo 1.4B 2009 United

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 16:06 Shitorja ,

VW Polo 1.2 R Line 2012 ����

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 20:13 ,

Polo

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:14 ,

Shitet polo

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 16:50 ,

VW POLO 1.6(Diesel) DSG

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 15:42 ,

Polo 1.9 tdi. Pikpa me 2 ulse rks e sapo dognaur

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 12:57 ,

polo 1.9 SDI 2004

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 13:32 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Korr 16:12 ,

Shes Opel Corsa1.7 cdti ndrrim me automatik

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 10:00 ,

shiten fellnet polo golf

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 16:37 ,

VW POLO GTI 1. 4 Benzin / AUTOMATIK

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 16:37 ,

Polo 1.2 Benzin /Manual

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Korr 17:10 ,

Polo 1.4 benzin 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:14 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 12:02 ,

Polo

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 12:45 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 13:05 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 10:30 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 16:07 ,

Polo

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 18:22 ,

VW Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 15:30 ,

Opel congo 1.3 dizel motor japan librez 5persona

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:34 ,

Polo TDI 2013 dogan+regjistrim

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 07:28 ,

touran

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:54 ,

Polo 1.2 tsi dsg

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 07:56 ,

wv polo 1.6 tdi viti 2010

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

Histora e veturës

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 09:59 ,

POLO 2006 RKS

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:36 ,

Polo gti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:03 ,

Polo 1.6 dizel

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:17 ,

shiten fellnet polo golf etj..

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 08:41 ,

polo 1.9 SDI vp 2004

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:01 ,

Polo 1.2 dizel

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione