Passat | Gjilan | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1076
Audi , 25
Opel , 17
BMW , 10
Fiat , 6
Ford , 5
Renault , 5
Peugeot , 4
Citroën , 3
Hyundai , 3
Acura , 1
Infiniti , 1
MINI , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:16 ,

Citroen C3

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

Passat 1.8 Benzin Vp 99 Rks 3 Muj

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG nga CH - 2013

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 ,

passat b5

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:49 ,

Passat 3c 2.0 TDI - 2008

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:35 ,

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2005 RKS

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 ,

AUTOMATIK DSG,PASSAT 2.0 TDI,RKS:12.01.2022,TIP-TOP,2010

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:30 ,

AUTOMATIK DSG,PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION,RKS,2012-sh.TIP-TOP

Histora e veturës

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 ,

Fellne per Golf 4

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:18 ,

PASSAT 2.0TDI VP 2013

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:15 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2015����

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:37 ,

Passat B7 Disel 2012

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:27 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:06 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 21:26 ,

Passat 2.0 dsg

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:40 ,

Mercedes c220

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 13:43 ,

VW Passat 2.0 TDI / Dizel / Automatik -DSG

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 12:55 ,

Ushitttttt

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 22:38 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 20:47 ,

Passat b7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 14:31 ,

VW Passat

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 17:49 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 17:48 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 12:31 ,

Vw passat 94

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 15:09 ,

VW Passat

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 01:24 ,

Shitet Pasati 3C 2.0 TDI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:35 ,

Shitet Pasati 3C 2.0 TDI

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:38 ,

Passat 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 13:41 ,

Ushittttt

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:03 ,

Pjes per kerre passat

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:36 ,

Wv Passat 3c 2.0

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 19:13 ,

Passat CC

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 16:44 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 19:32 ,

U shit…Passat 1.9 TDI (I) të kuqe 2003

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 01:48 ,

shitet vetura passat b8

Histora e veturës

14 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 01:44 ,

Fiat Ulysseioi

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 13:47 ,

Passat 1.6 Tdi- DSG

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 01:14 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 20:30 ,

Astra

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 01:15 ,

Passat Amerikan 2012 Automatik DSG

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 17:17 ,

Passat 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat në kategorinë Vetura | Koenigsegg
  • passat në kategorinë Vetura | Ferrari
  • Passat në kategorinë Vetura | Dacia | Sandero
  • passat në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • Passat në kategorinë Makina
  • passat në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • passat në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • Passat në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione