Drenas | Makina | Vetura

Acura , 65
Aixam , 13
Alfa Romeo , 78
Alpina , 19
Artega , 10
Audi , 670
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 554
Bugatti , 1
Cadillac , 5
Chevrolet , 12
Chrysler , 16
Citroën , 184
Corvette , 1
Dacia , 4
Daewoo , 15
DeTomaso , 1
Dodge , 7
Ferrari , 3
Fiat , 246
Ford , 338
GMC , 4
Grecav , 2
Honda , 33
Hummer , 1
Hyundai , 35
Infiniti , 3
Isuzu , 2
Jaguar , 3
Jeep , 24
Kia , 21
KTM , 1
Lada , 5
Lancia , 14
Land Rover , 33
Lincoln , 3
Mazda , 50
Mercedes-Benz , 1217
MG , 4
MINI , 18
Mitsubishi , 29
Nissan , 51
Opel , 1105
Peugeot , 305
Plymouth , 1
Pontiac , 5
Porsche , 3
Proton , 3
Renault , 379
Rover , 27
Saab , 5
Seat , 67
Škoda , 41
Smart , 3
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 11
Tata , 4
Toyota , 34
TVR , 2
VW Volkswagen , 3469
Volvo , 23
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 3
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:00 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:59 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:55 ,

Shes VW Bora Dizel 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:45 ,

Golf 4 tdi rks clim shitet ndrrohet vp 2000

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:40 ,

Shitet ndrrohet vetra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:40 ,

Shitet Audi A3 2008 Ne gjendje shume te mire

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

Pezho

270 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:07 ,

E/220 cdi rks vp 99 shitet ndrrohet gjen perfekte clim

2 555 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:59 ,

Shes mercedes C180 benzin plin dizne viti 1993

950 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 ,

Eshte shitur flm merr jep

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:31 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 06:42 ,

opel kadet 1.4

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Shitet opel vektra b benzin viti 98 me klim regjistrim 11muj

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:57 ,

Shes t5 2.5 tdi me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:56 ,

Shitet pezho 206 1.6 benzin ne gjendje te mirë

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:34 ,

Shes Skoda Fabia 1.4 TDI E DOGANUAR RKS 8 muj Viti 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

Toyota

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:32 ,

BMW 3 F30 2.0D AUTOMATIK E SAPO ARDHUR VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Shitet Opel Vivaro Maxi 2.5 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

Mercedes C 220D AUTOMATIK EKSTRA I RUJTUN VITI 2016 SAKT

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 ,

Opel corsa 98 Dizel

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

Shes golf 2

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:14 ,

Vw t5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:11 ,

T4 2.5 tdi me 5 ulse

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:02 ,

Mazda 323 1.6 Benzin Gjendje Shum tmir +NDRRIM ��043708673

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:43 ,

Ww golf 7 1.6 1 vit rks

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:42 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:40 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave Rks Aksidentume pa dogan

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:36 ,

Shes ford transit dupell goma 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:04 ,

Peogot

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:01 ,

Shes Lupo benxin 1.0, viti 99

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:43 ,

Shes

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:57 ,

Shes ose nderroj

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:57 ,

Shes ose nderroj

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:38 ,

Krafter me 5 ulse dupellkabin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:37 ,

T4 2.4 viti 99 dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36 ,

T4 1.9 turbo dizell 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:35 ,

T4 automatik 2.5 tdi me klim 176 km

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:35 ,

Sprinter 312 dizell viti 2000

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:25 ,

Shes kombin t5 2.5 tdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:25 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:54 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:04 ,

PJES PER CHEVROLET TRAILBLAZER 4.2- 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:03 ,

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:03 ,

PJES PER TIGUAN 2.0- 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione