Vw | Drenas | Makina | Vetura

Opel , 7
Audi , 5
BMW , 3
Kia , 3
Fiat , 3
Acura , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Ford , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:28 ,

Vw Lt

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 15:34 ,

VW Passat C3

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 13:42 ,

Caddy në gjendje perfekte!

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 15:33 ,

Touaran 2.0 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 08:44 ,

Pjes per vw cady 2005-2011

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:43 ,

Shes VW TAURAN 2.0tdi 2005

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 17:11 ,

Vw caddy 2002

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 21:54 ,

TOURAN

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 14:57 ,

Polo 1.9

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:41 ,

VW Golf 2 benzin

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 20:07 ,

Pikap fiat scudo 2.0 viti 2004

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 15:23 ,

Fiat scudo 2.0 viti 2004

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 19:14 ,

Shitet VW Polo 1.4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:07 ,

Vw Jetta 1.6 Turbo Dizel Vp'90 RKS 10MUJ ��043708673 +NDRRIM

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 13:42 ,

VW Jetta 1.9 dizel

Histora e veturës

1 270 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Pri 00:09 ,

TOURAN AUTOMATIK 2.0

Histora e veturës

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:07 ,

Vw cady DSG automatik

Histora e veturës

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:45 ,

Vw Jeta dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 12:30 ,

VW Golf 7, 1.6Dizel Full Extra

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 10:31 Shitorja ,

Vetura me qera -VW Volswagen

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 07:46 ,

Shitet ndrrohet VW Jetta RKS

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:25 ,

Vw caddy 2.0 sdi

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 22:24 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 18:50 ,

Shitet gollf 3

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:08 ,

GOLF 1.9 TDI 74 KW I DOGANUAR����

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 13:52 ,

Peugeot 406 1.8 Benzin+Plin N'DIZNE RKS Vp'2000

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 22:39 ,

GOLF 1.9 TDI 74 KW I DOGANUAR����

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 19:16 ,

VW TOURAN

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 09:02 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

6 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 11:19 ,

VW Golf 3 dizel

Histora e veturës

1 340 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 22:42 ,

VW Polo 1.3 Benzin

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 11:43 ,

Vw lt

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 21:25 ,

vw caddy 1

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:45 ,

Shitet VW PHAETON 5.0 V10

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 13:37 ,

Shitet VW T4

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 05:08 ,

Citroen jumpy 2.0 hdi

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 08:29 ,

VW Golf 2 1.6 turbo baj edhe ndrrim

Histora e veturës

520 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione