polo | Drenas | Makina | Vetura

BMW , 5
Audi , 4
Opel , 4
Seat , 3
Acura , 1
Chrysler , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1
Proton , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 11:30 ,

Polo 1.4 TDI 2009

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 19:05 ,

Shes polo 1.9 sdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Korr 07:40 ,

Old timer crysler Leborna cabriolet full opcion

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:16 ,

Polo

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 21:23 ,

Polo 1.0 mpi rks

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:23 ,

Polo 1.0 mpi 2002 rks

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 14:57 ,

Polo 1.9

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:26 ,

Gentrit

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:14 ,

Shitet VW Polo 1.4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

Polo 1.0 MPI 1 vit rks

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:16 ,

Polo 1.0 MPI 2002 1vit rks

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 11:11 ,

Polo

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 20:12 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:47 ,

Shitet Polo 1.6

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:35 ,

polo 1.6 dizel

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 09:49 ,

Korrika per polo

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 22:42 ,

VW Polo 1.3 Benzin

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 16:17 ,

Shitet polo ne gjendje fenomenale

Histora e veturës

390 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 19:39 ,

Shitet Polo 1.4 Pa dogan

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 22:09 ,

Seat Arosa, 1.4 benxin,MPI viti 2001

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 12:04 ,

Polo 1.4 dizell

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 17:43 ,

Shitet ose ndrrohet polo

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 12:33 ,

Pjes per Seat Ibiza 1.4 tdi 2004

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Tet 23:33 ,

Pjes per Polo 1.4 tdi 1.4 benzin 16v

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 20:00 ,

Polo 1.4 TDI I t'kuqe

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 19:30 ,

Polo 1.9 e Re. ✅

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 16:43 ,

Peugeot 308 automatik

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 03:05 ,

polo

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Gush 11:26 ,

Pjes per vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 11:12 ,

Polo 1.4 pa dogan

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 14:42 ,

Polo 1.4 benxin pa dogan

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Korr 09:48 ,

Polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum tmir

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 15:50 ,

Polo 1.4 benxin pa dogan

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 23:21 ,

Polo 1.4 benxin pa dogan

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 19:08 ,

Shes polo 1.4 benxin pa dogan

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 08:05 ,

Polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum tmir

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:46 ,

Shitet polo 1.4 benxin pa dogan

Histora e veturës

380 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 14:28 ,

Polo 1.4 16w

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 19:48 ,

VW polo 1.6 dizel

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 09:45 ,

VW polo 1.6 dizel vp2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione