golf 3 | Drenas | Makina | Vetura

BMW , 13
Audi , 10
Opel , 6
Fiat , 2
Renault , 2
Chrysler , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Acura , 1
Rover , 1
Smart , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Të gjitha | Vetura | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:37 ,

Jeep cheroker tdi rks 91 4x4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:36 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:31 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 08:42 ,

Shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Korr 07:40 ,

Old timer crysler Leborna cabriolet full opcion

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 09:43 ,

Golf 3 Dizel 1.9 Rks 3 muj

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 16:07 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 18:56 ,

Golf 3 1.8 Benzin RKS 8MUJ Gjendje Perfekte +NDRRIM

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 18:11 ,

Golf 3 1.9 Dizell ndrrim me pikap ose kombi

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Maj 20:26 ,

Shitet Golf 3 1.9 Dizell

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 19:52 ,

Golf 3 1.9 Dizell

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 22:48 ,

Shitet golf 3 1.9 Turbo dizel

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 23:36 ,

FORD TRANSIT KOMBI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 21:51 ,

Shitet Golf 3 1.4 Benzin qmimi 1250 €

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:03 ,

Shitet golf 3 1.9 dizell

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 11:16 ,

Golf 3 1.9 dizel 1993

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Mar 20:51 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 22:04 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:04 ,

Shes golf3

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 22:38 ,

Audii a6 3.0 v6 quattro 4x4 2004

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:50 ,

Shitet gollf 3

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 19:40 ,

GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 23:31 ,

Golf ll 1.6 TurboDizell

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 20:16 ,

Golf 3 1.9 TDI Cabrio

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 11:19 ,

VW Golf 3 dizel

Histora e veturës

1 340 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 20:45 ,

Shitet VW PHAETON 5.0 V10

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 14:40 ,

Eshte shitur flm merrje.com!

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:59 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:10 ,

U shit flm merjep!!!

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Jan 19:35 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:37 ,

Shitet ndrrohet me naj merce ose golf 3 bencin

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 20:08 ,

Ushitt *FLM*

Histora e veturës

5 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 18:06 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 23:19 ,

holf3

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 22:17 ,

shitet golfi 2 urgjent

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Sht 20:29 ,

Golf2 FULL EKSTRA BOJ NDRRIM

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 11:26 ,

Pjes per vetura

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Të gjitha | Vetura | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione