Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 320 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 320 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:50 Shitorja Vetura , Pejë

AUTO 1..BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA������������

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:44 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:57 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 14:00 Vetura , Pejë

Mercedes E320 EVO

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:57 Vetura , Pejë

Mercdes ML 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:16 Vetura , Malishevë

Shitet Sprinteri 312 D

5 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Nën 06:14 Vetura , Klinë

Fellne per mercedes & Citroen pegeot

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 17:53 Vetura , Ferizaj

U shit

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 10:19 Vetura , Dragash

SHARRI.ME DOGAN PA DOGAN NGA NORVEGJIA GJERMANIA KS DEFEKT

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 00:54 Vetura , Malishevë

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Nën 00:34 Vetura , Malishevë

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Nën 10:12 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

SHES MERCEDES S320 DISEL AUTOMATIK

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:16 Vetura , Malishevë

Shitet sprinteri 312 d

2 EUR

15 Nën 05:51 Vetura , Klinë

Mecerdes Eclas w211 320

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 15:09 Vetura , Lipjan

Shiten Gomat me fellne 235/65 R 17

220 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Nën 11:42 Vetura , Lipjan

GLK 3.0 Automatik 4 matic

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:06 Vetura , Gjakovë

shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 17:28 Vetura , Gjakovë

ML 320 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:29 Vetura , Gjakovë

MERCEDES E CLAS 320

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 23:55 Vetura , Pejë

Shes mercedes benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 23:59 Vetura , Therandë

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 08:17 Vetura , Pejë

Mercedes E320 CDI

06 Tet 12:12 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet mercedes ml320

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 06:14 Vetura , Prizren

MERCEDES BENZ CLK 320 ������������

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 05:45 Vetura , Prishtinë

Ml 320 shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 03:49 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ - E320 CDI EVO - 2007 - AVANTGARDE- RKS 1 VIT

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 18:34 Vetura , Prizren

Mercedes e300 automatik

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Shitet mercedesi

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 22:39 Vetura , Lipjan

Mercedes GLK 320 CDI 4 MATIK

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:16 Vetura , Drenas

Mercedes s 320 Automatik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 13:20 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes Benz 3.2

8 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 06:12 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes Benz 3..2

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 23:02 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedesi 3.2

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 18:32 Vetura , Lipjan

Mercedes ML 320 Benzin Plin dizne 10 muj rks Automatik

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:44 Vetura , Gjilan

Mercedes benz ML

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 17:11 Vetura , Burim

Shes Mercedesin S320

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:24 Vetura , Pejë

MERCEDES E320 ///EVO 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 13:15 Vetura , Burim

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Gush 13:12 Vetura , Prizren

Mercedes ML 320

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Korr 19:25 Vetura , Malishevë

Kombi Mercedes

2 600 EUR

30 Korr 15:57 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes-Benz S320 CDI

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 11:41 Vetura , Gjilan

Mercedes benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 21:28 Vetura , Gjilan

Mercedes benx

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 10:20 Vetura , Pejë

Mjete per vullkanizer

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 12:57 Vetura , Klinë

3500

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 09:25 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Korr 14:50 Vetura , Prishtinë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 20:11 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S Klasse 320 Cdi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Sprinter CDI

11 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 15:07 Vetura , Prishtinë

Kamijon mercedes benz

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione