Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes e | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 10815
VW Volkswagen , 1049
Audi , 353
Opel , 307
BMW , 257
Peugeot , 104
Ford , 79
Renault , 68
Fiat , 60
Citroën , 51
Seat , 31
Škoda , 28
Alfa Romeo , 19
Chrysler , 18
Hyundai , 18
Nissan , 14
Land Rover , 13
Volvo , 13
Jeep , 13
Ssangyong , 12
Toyota , 11
Kia , 11
Acura , 11
Mazda , 7
Rover , 7
Smart , 7
Suzuki , 6
Daewoo , 6
MINI , 5
Lancia , 5
Lada , 4
MG , 4
Honda , 3
Infiniti , 3
Daihatsu , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
Dacia , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Buick , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Trabant , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes e,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes e Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 01:43 ,

Kamioneta gjatsi 3 metra

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:45 ,

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:44 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

PIKAP RENO KANGO 1.9 DCI 2004 RKS I SKADUN

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:07 ,

Mercedes Benz ML 320 CDI 4matic

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 23:18 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

Shitet ndrrohet me vetura e gjipa rks ose pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:44 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 ,

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:21 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:15 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW-AUDI-MERCEDES ✅

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:15 ,

���� Blejm Vetura Gjith Kosoven AUDI BMW MERCEDES etj

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:04 ,

Mercedes C200 CDI RKS 7 Muaj Ndrrim me Sharan 7 Ulse

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Passat B7 2011 12000€

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:47 ,

Shes Mercedes CLS 320CDI Automatik Rks Klim Full Opcion ��

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:47 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:42 ,

MERCEDES BENZ E250 CDI 4MATIC AVANTGARDE -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

Mercedes S-Classe

3 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:25 ,

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:25 ,

Shitet Bmw 2011 serie 1 e 87 118 dizel

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

Kombi Mercedes Vito MAXI 109 Cdi me dogan rks

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes e | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione