Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes c220 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 2712
Audi , 76
Opel , 71
BMW , 48
Renault , 15
Seat , 15
Fiat , 13
Ford , 12
Peugeot , 12
Škoda , 4
Acura , 3
Chrysler , 3
Citroën , 3
Daihatsu , 3
Hyundai , 3
Kia , 3
Lancia , 3
MINI , 3
Artega , 2
Daewoo , 2
Jeep , 2
Suzuki , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Lotus , 1
Maybach , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes c220 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes c220 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi automatik anglez

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Prishtinë

Mercedes GLC 220d 4 matic

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

MERCEDES E350 2015 RKS

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 4 matic 2017

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW GOLF 7 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

AUDI A8 3.0 TDI V6T Sport Design 2017 EXCLUSIVE

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Shes ndrroj mercedes c220 2001 rks i skadum

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 Vite nje pronar , 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Klinë

Mercedes-Benz c220

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Mercedes C220 Cdi

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lipjan

Shitet mercedesi c220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:52 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes Benz C220 Bluetec Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:10 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes C220 cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura  ·  BMW  ·  745  ·  Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

Shes Mercedes C220 2.2CDI 6 Shpejtsi Rks 10 Muj Klima Tronik

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Shitet mercedes C220 Automaktik

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 AMG LINE 9G TRONIC VITI 2020

29 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes Benz C220 RKS 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mitrovicë

Mercedes C220 AMG line 170ps

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7, 1.6TDI - automatik, bluemotion

7 890 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Benz

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 19:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 19:21 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 - 2.0TDI (150PS) , S-Tronic - VITI 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 19:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 19:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 19:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 18:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Mercedes C220 CDI dizell AUTOMATIK rks 9 muj

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercedes C220 AMG-Line FaceLife

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi 2003 rks

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 16:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 16:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 16:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 16:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 16:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes c220 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione