Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS-Class Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:21 Vetura , Drenas

Mercedes vito

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 22:16 Vetura , Prishtinë

Shes kercedes benz cls 350 ndrrim i mundshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 21:19 Vetura , Prizren

Mercedes CLS 350 CDI Amg Line Look Facelift ( Ndrrohet )

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:18 Vetura , Prishtinë

MERCEDES CLS 350CDI *AMG SPORT* 220 MIJ KILOMETRA * FULL OPS

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 21:02 Vetura , Pejë

Mercedes cls 350 2014

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 06:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes cls 350cdi amg-line rks

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:04 Vetura , Ferizaj

2012 mercedes cls 350 3.0 automatic anglez

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 00:27 Vetura , Prishtinë

Cls 350 cdi amg-line 2012 gjendje perfekt

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 00:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes cls 350 cdi amg-line rks 2012

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 00:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Vetura

1 EUR

22 Maj 00:17 Vetura , Prishtinë

Cls 350cdi amg 2012 !PRIVAT! Full

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 16:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes CLS 63s AMG

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 15:12 Vetura , Lipjan

Shitet sprinteri

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Pri 04:02 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Cls350 4Matic

16 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 05:21 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Cls350 4Matic

16 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:04 Vetura , Besianë

CLS 350 2011 - PA DOGAN

19 300 EUR

21 Mar 12:36 Vetura , Lipjan

Mercedes CLS 350 BlueEFFICIENCY

19 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:52 Vetura , Ferizaj

2012 MERCEDES CLS350 3.0 DIZEL ANGLEZ

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 15:43 Shitorja Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJM MERCEDES CLS 320 CDI AMG LINE FULL OPSJONE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 01:16 Vetura , Vushtrri

MERCEDES CLS 320 CDI AMG LINE I DOGANUAR RKS FULL OPSJONE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:48 Vetura , Prishtinë

Mercedes cls 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 16:12 Vetura , Prizren

Mercedes benz

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Jan 01:27 Vetura , Ferizaj

Mercedes CLS320 dizell

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:18 Vetura , Malishevë

Shes Mercedes Cls320

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 18:04 Vetura , Gjilan

Mercedes CLS 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 10:44 Vetura , Prishtinë

I shitur ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 11:53 Vetura , Prishtinë

Merceds cls320cdi rks

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 11:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

22 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 02:28 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Cls 350 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 01:10 Vetura , Besianë

Mercedes Benz 350 CDI

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 01:10 Vetura , Ferizaj

Mercedes CLS 350 benzin

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 07:43 Vetura , Therandë

mercedes cls350 cdi amg

21 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 23:52 Vetura , Malishevë

Mecedes Benz

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 13:05 Vetura , Besianë

Mercedes CLS 320 7G , dhe ndrrim

29 Gush 04:17 Vetura , Lipjan

Mercedes CLS 350 CDI AMG paket RKS 1 Vit KM 250 mij

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 13:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes Cls350 4 Matic 2015 Amg Line

31 500 EUR

14 Gush 15:16 Vetura , Gjilan

Mercedes benz cls320

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 15:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLS 350 CDI 2012 Face/Lift Blueficiency

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 15:12 Vetura , Ferizaj

MERCEDES CLS 350CDI BLUEEFFENCIELY

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 20:20 Vetura , Prizren

Mercedes Benz cls 400

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 12:23 Vetura , Gjilan

Mercedes CLS 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes Cls 350d 4 Matic 2015 Facelift Rks

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 15:25 Vetura , Ferizaj

Mercedes CLS

8 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 22:50 Vetura , Burim

Mercedes CLS 350 cdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 00:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz CLS 350 RKS 2012

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:02 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes Cls 350 cdi 4matic 265ps

21 EUR

17 Maj 21:54 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes Cls 350 cdi 4matic 265ps

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:46 Vetura , Prizren

Shitet vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 10:44 Vetura , Prizren

Shitet Mercedes Benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione