Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe makina të përdorura në shitje - Shpallje për Vetura, Automjete, Makineri bujqësore etj të reja dhe të përdorura në shitje

MerrJep ka një përzgjedhje të madhe për makinave të reja dhe makina të përdorura për shitje.

Pavarësisht nëse kërkoni vetura, traktorë, motorë, ATV, makina të dëmtuara për pjesë, makina në shitje dhe pjesë këmbimi për makina, tek mund t'i gjeni ato që ju nevojiten.

Sot 13:06
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 4MOTION MODELI CUP

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:12
Linku:
Vetura , Dardanë

Audi A6 Allroad

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:25 Vetura , Dragash

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

AUTO-VETURA BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:25 Vetura , Pejë

Bmw X3

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Ford fokus dizell 1.8 tddi regjistrim 6 muaj

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Pikapo dizel 2.0 regjistrim 6 muaj

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:25 Vetura , Mitrovicë

Vw Caddy 1.9 TDi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:25 Vetura , Drenas

Passat 2 1.6 Benzine RKS 7MUJ +NDRRIM

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:25 Vetura , Drenas

Passat cc 2.0 Tdi rks 11 muaj 2009

8 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:25 Vetura , Mitrovicë

Bmw 525d X-Drive Automatik Rks Vp 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Golf 4 1.9 dizell tdi i regjistrim 3 muaj viti 2002 b

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220d Automatik 150.000 KM I Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:24 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi i regjtruar rks

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

blejm vetura

8 888 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:24 Vetura , Prizren

Shitet vitrina për akullore

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 TDI Automatik S-Tronic Quattro I Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:24 Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com - është faqja më e vizituar në vendin tonë për shit-blerje të automjeteve të reja dhe automjeteve të përdorura me mbi 70,000 vizitorë në ditë!


Gjeni makinën që ju duhet


Merr-Jep është vendi më i mirë për të gjetur makinën tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse doni një makinë të re apo makina të përdorura, kamion apo motor.


Ne kemi një inventar të gjerë të makinave në shitje nga të gjitha markat dhe modelet kryesore. Përveç shpalljeve për vetura në shitje të markave dhe modeleve të ndryshme si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe të tjera që ne ofrojmë, në këtë kategori ju mund të gjeni edhe:


Motoçikleta nën 50cc dhe mbi 50 cc - Të reja dhe të përdorura


MerrJep është zgjidhja juaj për të gjitha modelet dhe markat e motorrëve. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të motoçikletave, ATV-ve dhe skuterëve.


Tek ne mund të gjeni modelet e fundi të motoçikletave nga ATV, Honda, Suzuki, Aprillia, Piaggio etj. Pavarësisht në jeni duke kërkuar motorra të ri apo të përdorur, ne ju ofrojmë ndihmën tonë për të gjetur një përshtatje të përsosur për ju.Kompani transporti brenda dhe jashtë Kosovës.


Auto Transport


Kur keni nevojë të transportoni automjetin tuaj nga një vend në tjetrin, ju dëshironi dikë që është i besueshëm, i sigurt dhe me përvojë. Ju duhet të gjeni një kompani që do të transportojë automjetin tuaj me kujdes dhe të bëjë gjithçka që është e mundur për t'u siguruar që makina juaj të mbërrijë e padëmtuar në destinacionin tuaj.

Në MerrJep ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh kur bëhet fjalë transport automjetesh nga Gjermania, Zvicrra dhe vende tjera europiane. Pjesa më e mirë është që ju të mund të krahasoni këto tarifa dhe paketa në mënyrë që të merrni ofertën më të mirë të mundshme.


Makineri bujqësore


Blini makineri bujqësorë nga lista e makinerive bujqësore në MerrJep. Ne kemi të listuara për shitje pajisje bujqësore të reja dhe makina të përdorura në Kosovë. Nga traktorët e rinj te traktorët e përdorur dhe nga mjetet e fermës tek pajisjet e fermave, ne i kemi të gjitha.

Ne gjithashtu shesim një larmi të pjesëve dhe aksesorëve për makineritë tuaja bujqësore të markave John Deere, New Holland, Massey Ferguson dhe më shumë.


Përdorni filtrimin për të bërë përzgjedhjen e duhur të veturës


Blerja e një makine shpesh herë mund të kërkojë shumë kohë dhe mund, por, në MerrJep.com, ne kursejmë kohën tuaj, Me përdorimin e filtrave të kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit të makinës, ju mund të gjeni makinën ideale në vetëm pak minuta kërkim për të bërë zgjedhjen e duhur për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione