Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lexus Të gjitha në Kosovë

Seri-ES , 1
Seri-GS , 5
Seri-IS , 9
Seri-LS , 1
Seri-LX , 8
Seri-RX , 11
CT 200h , 4
SC 400 , 1
SC 430 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lexus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 21:25 Vetura  ·  Lexus  ·  GS 300  ·  Prishtinë

Lexus GS300 (Targa angleze)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 06:29 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Mitrovicë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 09:28 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Shtërpcë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 11:33 Vetura  ·  Lexus  ·  SC 430  ·  Prishtinë

lexus sc 430

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 08:04 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Dragash

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Jan 11:49 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Artanë

Lexus RX 350

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Dhj 01:29 Vetura  ·  Lexus  ·  GS 450  ·  Besianë

2022 Lexus NX ESTATE 450h+ 2.5 F-Sport 5dr E-CVT (Premium P

30 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 21:16 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Artanë

2018 Lexus RX 350 Full Options for sell

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 08:39 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Vushtrri

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Sht 16:52 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Rahovec

Lexus LX570 for available for sale

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 23:53 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Prishtinë

Lexus is220

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 00:53 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Prizren

2018 -2019 Lexus RX 350L

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 23:14 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 330  ·  Prishtinë

2018 Lexus RX 350L

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 10:11 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 430  ·  Prishtinë

Ankandi Publik i dates 30.04.2022

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Mar 17:16 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Burim

LHD/RHD Neatly Used 2021 Lexus LX 570

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 14:33 Vetura  ·  Lexus  ·  SC 430  ·  Drenas

Lexus sc 430

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 17:27 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 250  ·  Prizren

shitje

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Gush 22:28 Vetura  ·  Lexus  ·  CT 200h  ·  Gjakovë

Shitet

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 16:51 Vetura  ·  Lexus  ·  GS 350  ·  Malishevë

Shitet traktori 92 viti

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 01:04 Vetura  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Klinë

Lexus RX-450h hybrid-benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 22:00 Vetura  ·  Lexus  ·  GS 350  ·  Gjilan

Pompa qarkulluese Biral

80 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 09:41 Vetura  ·  Lexus  ·  CT 200h  ·  Prishtinë

Shitet ndrrohet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 19:47 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Rahovec

2020 Lexus RX 350 White

3 696 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 08:04 Vetura  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Gjilan

Lexus rx400

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 19:18 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 200  ·  Pejë

Shes ose ndroj leksus i ambasadorit. $$$$$

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 09:01 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 200  ·  Pejë

She's ose ndroj

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 12:39 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Artanë

Fairly Used 2018 Lexus Lx 570 For Sale

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 18:31 Vetura  ·  Lexus  ·  SC 430  ·  Prishtinë

sc 430

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Gush 08:52 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Artanë

Clean 2017 Lexus lx 570

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 21:08 Vetura  ·  Lexus  ·  GS 300  ·  Pejë

Lexus 30

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 19:11 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 200  ·  Pejë

Lexus is 200

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 15:59 Vetura  ·  Lexus  ·  SC 430  ·  Prishtinë

sc 430

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 20:09 Vetura  ·  Lexus  ·  SC 400  ·  Vushtrri

golf2

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 18:48 Vetura  ·  Lexus  ·  ES 330  ·  Klinë

ajfon 6 1

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 08:50 Vetura  ·  Lexus  ·  CT 200h  ·  Gjakovë

Regjistrimin e te gjitha veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 19:28 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Pejë

want to sell my lexus lx 570 2015 model

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Korr 09:42 Vetura  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

VW Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Qer 12:22 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 200  ·  Gjilan

Shitet Lexus Is 200

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:10 Vetura  ·  Lexus  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shiten bicikellat të ardhur nga gjermania

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 22:29 Vetura  ·  Lexus  ·  IS-F  ·  Prizren

reno scenic

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 19:29 Vetura  ·  Lexus  ·  LS 460  ·  Ferizaj

Kampshtepiz

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Gush 12:25 Vetura  ·  Lexus  ·  CT 200h  ·  Therandë

renault

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 17:15 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Fushë Kosovë

2014 Lexus LX 570

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 13:21 Vetura  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Gjilan

Lexus IS 220 dizel -06

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:22 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Rahovec

Used 2014 Lexus Lx 570 for sale full optons

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 22:28 Vetura  ·  Lexus  ·  IS-F  ·  Malishevë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Sht 15:43 Vetura  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Lipjan

2014 Lexus LX 570 Full Options Suv Jeep

20 480 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lexus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione