Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Calibra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Calibra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 19:56 Vetura , Skenderaj

Opel Calibra 1.7Dizel 1993 (Urgjent)

1 180 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 17:54 Vetura , Rahovec

opel calibra

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:43 Vetura , Skenderaj

Opel Calibra 1.7Turbo Dizel Interkuller

1 370 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:54 Vetura , Ferizaj

shiten 2 vetura urgjend

11 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 13:20 Vetura , Ferizaj

opel caliber

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 17:30 Vetura , Skenderaj

Opel Calibra 1.7 TurboDizel Interkuller

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Shk 20:30 Vetura , Lipjan

opel caliber

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 19:46 Vetura , Skenderaj

Opell kaliber

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 20:57 Vetura , Skenderaj

Opell kaliber

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 18:23 Vetura , Viti

Per pjes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 14:18 Vetura , Skenderaj

Opel Calibra 2.0Karburator Motorri Defekt

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 19:25 Vetura , Ferizaj

opel caliber urgjend 500 $

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 22:54 Vetura , Ferizaj

opel caliber

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 19:59 Vetura , Ferizaj

caliber��

720 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 19:31 Vetura , Artanë

Opel Calibra

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 14:12 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Caliber benzin

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 23:17 Vetura , Artanë

Fellne

180 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 14:49 Vetura , Gjilan

Opel kaliber 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 16:33 Vetura , Kastriot

Shes Opel Caliber benzin Me REGJISTRIM

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:56 Vetura , Lipjan

Caliber

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 19:10 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 01:44 Vetura , Gjakovë

TIP TOP !! 1 vjet rks

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:54 Vetura , Drenas

Shitet kalibra

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 14:41 Vetura , Prizren

Shes opel calibra

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 08:51 Vetura , Drenas

shitet

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 17:20 Vetura , Gjilan

Shitet opel calibra 2.0 8v benzin

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 10:31 Vetura , Gjakovë

opel calibra 2.0 16v sfi

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 20:25 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet opel calibra

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 09:03 Vetura , Gjilan

Opel Calibra Benzin 2.0 16V-Rks i skadum-BojNdrrim

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 16:57 Vetura , Prishtinë

Opel Calibra

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:04 Vetura , Besianë

Calibra

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:06 Vetura , Therandë

OPEL CALIBRA 2.0L 16V

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Tet 20:32 Vetura , Burim

Verejtje vetura e Aksidentuar

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 09:19 Vetura , Malishevë

Opel Vectra 1.6 benzin viti 99 me rks.

1 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 02:40 Vetura , Besianë

Opel Calibra - Shitet ose Nderrohet

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 10:04 Vetura , Skenderaj

Vetura Opel Calibra

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet vectra urgjent

125 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 01:31 Vetura , Gjilan

Shitet calibra

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 15:05 Vetura , Zubin Potok

Calibra

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:46 Vetura , Ferizaj

Opel calibra 2.0 plin benzin

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 21:19 Vetura , Gjakovë

shes opel calibra 2.0 16v sfi

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Calibra

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 13:10 Vetura , Prishtinë

Opel Calibra

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:08 Vetura , Besianë

Calibra

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 19:09 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 16:37 Vetura , Dardanë

Shitet Opel Caliber 2.0, 16 valvola 1993 vit

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Shk 19:32 Vetura , Prishtinë

Shes opel calibra 2.0

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 18:26 Vetura , Skenderaj

Opel caliber

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:32 Vetura , Besianë

opel calibra

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:08 Vetura , Prizren

Pioner cd usb aux

50 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Calibra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione