Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lt 35 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 4
GMC , 1
Opel , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lt 35,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lt 35 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 21:55 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 04:36 Vetura , Ferizaj

bees

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 13:19 Vetura , Ferizaj

I SHITUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 16:31 Vetura , Ferizaj

Kamionet LT

1 850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 14:34 Vetura , Ferizaj

Shes VW LT 35 Dizel 2.5 Viti 2006 I Ardhur Nga Zvicrra

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 12:33 Vetura , Prizren

Wolswagen ne shitje +38349817996

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 03:31 Vetura , Pejë

VW LT 35

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 23:40 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 19:36 Vetura , Ferizaj

Vw Lt 35 dizel 2.5 viti 2006 info 049559118

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 19:31 Vetura , Prishtinë

KOMBI LT 2.5 TDI VITI 2000 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 23:11 Vetura , Vushtrri

Lt 35 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 09:05 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta lt 35

2 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 12:11 Vetura , Drenas

Shitet LT 35

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:06 Vetura , Kastriot

VW LT 35 2.8 TDI + hipobinë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 18:12 Vetura , Lipjan

LT35 KOMBI

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 00:07 Vetura , Kastriot

Kamionet VW LT 35 me friz e sapo doganuar regjistruar

7 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 19:58 Vetura , Gjakovë

Shitet LT 35

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 10:17 Vetura , Besianë

Vw lt 35 me dogan

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 09:40 Vetura , Besianë

lt 35 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 00:01 Vetura , Gjilan

Shitet Lt 35

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 10:36 Vetura , Prishtinë

LT 35

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:12 Vetura , Besianë

shitet lt 35 e sa po ardhur nga zvicrra

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 17:57 Vetura , Besianë

lt 35

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 14:26 Vetura , Prishtinë

VW LT 35 Dizel

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 14:42 Vetura , Ferizaj

shitet lt 35 2.5

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 01:48 Vetura , Ferizaj

lt 35 2.5 tdi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 16:37 Vetura , Rahovec

LT 35

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 14:05 Vetura , Ferizaj

lt 35 2.5

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 09:51 Vetura , Shtime

Kamionet

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 08:58 Vetura , Burim

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:58 Vetura , Lipjan

Shiten kombi Lt maxi 35

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 11:16 Vetura , Prishtinë

VW LT 35

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 20:44 Vetura , Drenas

Shes/nderroj.

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 10:33 Vetura , Pejë

Set korp llamell drug llager

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 13:47 Vetura , Pejë

Shes setin zamajc korp llamell drugllager per LT

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 11:33 Vetura , Drenas

LT 35

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 05:19 Vetura , Prishtinë

WV LT 35

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 01:08 Vetura , Prishtinë

LT 35. TDI ME DOGAN NE XHENDJE SUPERIORE 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 06:27 Vetura , Skenderaj

LT 35

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Shk 19:21 Vetura , Prishtinë

Lt 35

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 19:39 Vetura , Prishtinë

LT 35 2.5 TDI Maxi

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 15:15 Vetura , Drenas

Lt 35

45 682 788 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 20:18 Vetura , Besianë

LT 35

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 13:08 Vetura , Drenas

Lt 35

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:41 Vetura , Pejë

Shitet kombi LT 35

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 11:32 Vetura , Prishtinë

LT 35

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lt 35 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • LT 35 në kategorinë Makina
  • LT 35 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | LT
  • lt 35 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Lt 35 në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • Lt 35 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Lt 35 në kategorinë Kafshë në fermë
  • Lt 35 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Lt 35 në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • lt 35 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • lt 35 në kategorinë Punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione