Shit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4819
Opel , 1438
Mercedes-Benz , 1241
Audi , 875
BMW , 523
Renault , 364
Peugeot , 294
Ford , 268
Fiat , 256
Citroën , 132
Seat , 97
Škoda , 55
Nissan , 53
Land Rover , 39
Toyota , 29
Mitsubishi , 29
Alfa Romeo , 28
Hyundai , 25
Smart , 25
Jeep , 23
Volvo , 22
MINI , 21
Acura , 18
Mazda , 17
Suzuki , 17
Kia , 14
Rover , 13
Daewoo , 12
Chevrolet , 12
Lada , 9
Lancia , 8
Dacia , 7
Honda , 7
Yugo , 7
Chrysler , 6
Porsche , 6
Artega , 5
Jaguar , 4
Dodge , 4
Aixam , 4
Isuzu , 3
Saab , 3
TVR , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
Zastava , 1
Cadillac , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shit,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shit Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:52 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW

Histora e veturës

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:52 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI MERCEDES OPEL DEFEKT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:51 ,

AUTO SHARRI BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:51 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:51 ,

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI BMW

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:10 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:04 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

U SHIT E GËZOFT PRONARI I RI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AUTO SHARRI

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:23 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:44 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS - 2004

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:05 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:05 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

U Shit FLM ��

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:32 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:14 ,

VW Passat B8 2.0 TDI Automatik -2015 U Shit flm

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:43 ,

u shit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:43 ,

Flm MerrJep u shit

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 18:58 ,

Uu shit flm merrjep

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 18:26 ,

Poli

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 13:09 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 10:03 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 02:11 ,

U shit Flm Merr Jep E gzoft pronari i ri…

Histora e veturës

980 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 21:10 ,

Golf 4 U shit

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Qer 19:28 ,

Kerkoj

Histora e veturës

1 111 111 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Qer 13:56 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Qer 13:44 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 18:22 ,

BLEJM VETURA DEFEKT&AKSIDENT VW BMW AUDI PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 09:30 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

5 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 09:29 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

8 399 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 09:29 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

8 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shit | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione