Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Acura , 55
Aixam , 6
Alfa Romeo , 59
Alpina , 12
Artega , 2
Audi , 704
Bentley , 1
BMW , 564
Bugatti , 3
Buick , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 33
Chrysler , 11
Citroën , 205
Dacia , 4
Daewoo , 8
Daihatsu , 1
Dodge , 10
Ferrari , 2
Fiat , 349
Ford , 268
GMC , 3
Honda , 19
Hummer , 1
Hyundai , 35
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 4
Jeep , 26
Kia , 36
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 11
Land Rover , 46
Lexus , 2
Lincoln , 2
Maybach , 1
Mazda , 36
Mercedes-Benz , 1192
MG , 5
MINI , 17
Mitsubishi , 24
Nissan , 39
Opel , 1115
Peugeot , 333
Piaggio , 2
Porsche , 4
Renault , 365
Rover , 23
Saab , 8
Seat , 94
Škoda , 65
Smart , 18
Ssangyong , 5
Suzuki , 8
Tata , 1
Toyota , 36
Triumph , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 3858
Volvo , 55
Wartburg , 10
Wiesmann , 3
Yugo , 2
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 01:03
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 22:16
Linku:
,

Volvo XC90 D5

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 21:30 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:29 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:13 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM RKS VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:12 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

Shes bmw rks 29 03 2022

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:03 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI NAVIGACION RKS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Shes Audi a3 automatik Facelift

12 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:43 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:43 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 ,

SHITET PERDJA PER BAGAZH PER TE GJITH TOURANET

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 ,

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:21 ,

Skoda Roomster 1.9 tdi 2008 viti

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:53 ,

Pasat 3 viti 95

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:44 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Shitet vetura Peugeot

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 ,

Shitet BMW 318d viti 2011

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 ,

Dera e garazhdes

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:21 ,

AUDI A3 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

GOLF 7 1.6 TDI NDRRIMI I MUNDSHËM

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 ,

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

Mercedes-Benz 190

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 ,

Mercedes B200 automatik RKS

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:56 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:38 ,

Seat Ibiza TDI ECOMOTIVE

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

Audi A3 1.9 tdi 2009 FaceLift

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 ,

BLEJ VETURA

1 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35 ,

Shiten biçikletat për femij

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:40 ,

Shitet Golf 5 , 2008 model GT

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

Audi A4 1.9TDI 2 Ulse RKS

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 ,

Dyer per garazha

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:49 ,

VW CADDY 2.0 SDI

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:36 Shitorja ,

Prime rent a car

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:36 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:36 Shitorja ,

Peugeot 206 XS 1.6benzin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Shitet/Ndërrohet

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Golf 7 2.0

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI RKS

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:02 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 ,

Flm u shittt

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:51 ,

Shitet

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:52 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:29 ,

Gollf 3/1.9 turbo

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione