Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polo - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

Opel , 35
Audi , 8
BMW , 6
Ford , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:17 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:21 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.4 TDI Manaual

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:42 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 18:36 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 04:49 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 14:50 Vetura , Fushë Kosovë

VW POLO...MANUAL...BENZIN...96.000 KM

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Nën 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw X3 Facelift 35xDrive 2013 i Doganuar RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:18 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 6 1.6 tdi 2009 AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Tet 15:07 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.6 2013 *RKS*

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 17:25 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Polo 1.9Tdi vp2000 rks 10muj

1 380 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Tet 10:45 Vetura , Fushë Kosovë

Shes polo 1.9 dizell viti 2002

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 10:33 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 07:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:05 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 14:43 Vetura , Fushë Kosovë

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 04:13 Vetura , Fushë Kosovë

VW Polo Scr

9 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

POLO 1.9 TDI Ndrrimi i mundshem

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 21:49 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 11:24 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:54 Vetura , Fushë Kosovë

Vetura ne Shitje

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:08 Vetura , Fushë Kosovë

Veture ne shitje

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:53 Vetura , Fushë Kosovë

U SHIT E GZOFT AUTO SALLONI LUKI

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:32 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura 045811543

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:43 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura te Aksidentume dhe me defekt

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 03:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet VW Polo 1.2 dizell manual

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 13:45 Vetura , Fushë Kosovë

Zine terminin e punes e MOS PRIT ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:28 Vetura , Fushë Kosovë

Polo

5 500 EUR

10 Mar 21:51 Vetura , Fushë Kosovë

Polo

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 16:32 Vetura , Fushë Kosovë

Polo e zeze 1.6 benzin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 19:58 Vetura , Fushë Kosovë

shihet BMW E46 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 16:44 Vetura , Fushë Kosovë

Polo Cross 1.6 Tdi

8 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:52 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.0Benzin gjendje te mire

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 22:20 Vetura , Fushë Kosovë

E SHITUR.

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

POLO 1.4 BENZIN

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:21 Vetura , Fushë Kosovë

Polo

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 12:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet polo urgjent

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 17:38 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.9 SDI viti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 23:59 Vetura , Fushë Kosovë

Vw polo cross Dsg Automatic

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 23:49 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.2 benzin 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 01:48 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Polo 1.2 benzin

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 11:33 Vetura , Fushë Kosovë

Polo

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

Polo 1.2 tsi (bluemotion)

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 21:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 23:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 13:07 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo Polo polo Polo polo polo polo Polo polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione