bmw | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

BMW , 479
Opel , 43
Audi , 13
Citroën , 8
Ford , 5
Nissan , 4
Peugeot , 4
Škoda , 2
Renault , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:03 ,

BMW X6 35d

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Shitorja ,

BMW 116D

Histora e veturës

8 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Shitorja ,

BMW X1

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:13 Shitorja ,

BMW 116D

Histora e veturës

13 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:13 Shitorja ,

BMW 520D

Histora e veturës

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 ,

BMW SERIE 1 - 2014 RKS

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:06 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

Histora e veturës

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 14:27 ,

Bmw x5

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 10:39 ,

shitet bmw motorr 2.5 dizell

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Korr 22:20 ,

Bmw

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 13:42 ,

Shes BMW 320d Rks I skaduar

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:25 ,

Bmw

Histora e veturës

960 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 14:31 ,

Shes BMW e46 320

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 19:07 ,

Shite BMW 318d viti 2011

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 17:59 ,

Bmw X5 3.0d

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 16:49 ,

Shes BMW 3.0 B em paket fabrikisht

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:29 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 10:44 ,

Pjese per BMW F10 2012

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:11 ,

Bmw f10 525d 3.0 diesel M paket

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:26 ,

Bmw X5 4.0

Histora e veturës

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 21:08 ,

Shes bmw rks 29 03 2022

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Maj 12:31 ,

Shes BMW pa dogan

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 03:27 ,

BMW e46 320d

Histora e veturës

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 00:15 ,

BMW 320D 2.0 2013

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 02:04 ,

Bmw

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Maj 13:09 ,

Shes Bmw 5

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:23 Shitorja ,

BMW X3 xDrive 30d M-Sport

Histora e veturës

48 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Pri 16:23 ,

Bmw

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:29 ,

Bmw 520D 2012 Automatik Pa dogan

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 13:38 ,

Vetur familjare ne gjendje perfekte

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 13:47 ,

Shes BMW X3 E83 Xdrive

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:14 ,

BMW 320 2.0 diesel

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

Shitet BMW 320 2.0 diesel

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:42 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 21:35 ,

Shes Bmw 320 diesel

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:07 ,

BMW 520 f10

Histora e veturës

14 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 17:05 ,

Bmw 118

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 14:16 ,

bmw cupe 1.6 benzin

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 23:22 ,

Bmw 118D FaceLift M-Packet 2010

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione