Prizren | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 50
Neo , 6
Panasonic , 9
Tesy , 6
Termo , 36
LG , 6
Vivax , 7
16 Sht 13:19 ,

kamin me pelet

1 300 EUR

13 Sht 15:12 ,

TERMO 2.5

110 EUR

19 Gush 10:25 ,

Shporet

90 EURNë fillim