Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prizren | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 97
Neo , 5
Panasonic , 18
Tesy , 9
Termo , 70
LG , 13
Vivax , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 04:46 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Vivax nxemse

50 EUR

18 Mar 16:28 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klime PAOLO

250 EUR Price Reduced

09 Mar 16:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet Termo 3she

90 EUR

07 Mar 22:58 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin me pelet

350 EUR

03 Mar 17:25 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Bojler

1 EUR

03 Mar 17:11 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Bojler

1 EUR

25 Shk 20:45 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klim për ftohje

150 EUR

19 Shk 22:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stuf me pelet

750 EUR

16 Shk 02:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo 2.5

79 EUR

15 Shk 12:56 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje qendrore me dru

200 EUR

07 Shk 01:11 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo 2.5

89 EUR

05 Shk 20:43 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet Peletit Si I Ri

400 EUR

05 Shk 14:49 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stuf Kamina teper e rujtur

105 EUR

28 Jan 22:44 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin me pelet

180 EUR Price Reduced

27 Jan 06:33 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaj me pelet

750 EUR

25 Jan 22:50 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo 3.5

100 EUR

25 Jan 02:33 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shes Bojler Ferroli

100 EUR

20 Jan 11:34 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stuf me pelet

750 EUR

20 Jan 01:35 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaja me rrym 6kw

1 200 EUR

14 Jan 20:53 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Radijator i ri

45 EUR

11 Jan 01:26 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaj me pelet 25KW

1 EUR Price Reduced

09 Jan 23:44 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

100 EUR

09 Jan 23:44 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin

100 EUR

06 Jan 23:41 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet

100 EUR Price Reduced

05 Jan 13:45 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Inverter

3 300 EUR

31 Dhj 02:58 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet me pelet

370 EUR Price Reduced

28 Dhj 19:09 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje Jakova me rrym

90 EUR

27 Dhj 17:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet Shporeti

180 EUR

24 Dhj 01:57 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet druve (stuf)

75 EUR Price Reduced

23 Dhj 16:10 Ngrohës dhe Klima , Prizren

U shit

10 EUR

15 Dhj 12:12 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Qmimi me marrveshje

99 999 EUR

13 Dhj 16:38 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kalorifer me Gaz

50 EUR

13 Dhj 14:26 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin

500 EUR

13 Dhj 06:50 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet alfa

170 EUR

12 Dhj 21:28 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stufe, koftorr

200 EUR

12 Dhj 14:36 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporedi i nxemjes qendrore

900 EUR

12 Dhj 10:00 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione