Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Audi A6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:10
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A6 Black Edition

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:12 Vetura , Lipjan

Shes Audi A6 2.5 tdi v2004 rks tetor 22

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI S-line Plus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI Dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2012 E DOGANUAR LOOK RS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0TDI MATRIX VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI S_LINE VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.7 TDI AUTOMATIK Sline 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 3.0 Rks

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:53 Vetura , Vushtrri

Audi A6 2.7 Automatik 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:44 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.7 TDI Manual RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:41 Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:41 Vetura , Drenas

Audi A6 tdi rks shitet ndrrohe me pikapi kamionet etj0

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:38 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:28 Vetura , Gjilan

Shes Audi A6 3.0TDI Quattro

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 1 VIT RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0 TDI QUATTRO - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO •2X S LINE•

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 Vetura , Drenas

Shitet Audi A 6 2.0

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI S-line AUTOMATIK QUATTRO 272PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI FACELIFT 3x S-Line QUATTRO

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 Vetura , Ferizaj

Audi A6 Matrix 3.0 Bi-TDI 326 PS

25 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0-TDI Quattro

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:24 Vetura , Gjakovë

audi

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:20 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0Tdi MatriX 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 Vetura , Dardanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:40 Vetura , Vushtrri

Audi A6 Automatik 3.0 Quattro Sline Rks 1 vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:10
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A6 Black Edition

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:34 Vetura , Gjilan

Audi A6 3.0 TDI Quattro Sport Paket

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 Vetura , Gjilan

Audi A6 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Vetura , Vushtrri

Audi A6 Sline Quattro Automatik 3.0 Rks 10 muj

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:24 Vetura , Gjilan

Audi a6 tdi 2.0

11 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Vetura , Gjilan

Audi a6 2.o dizell

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:23 Vetura , Prizren

goma.Treja dimrit M+S( 215.55.R16 )4 copa

150 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:18 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0TDI - 3X SLINE - QUATTRO - 2015 - RKS

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:42 Vetura , Gjilan

Shes Audi A6

17 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:05 Vetura , Besianë

Gilindera per shkall dhe ballkone

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi A6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione