Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw x3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 931
Audi , 246
Opel , 221
Ford , 83
Peugeot , 70
Renault , 68
Fiat , 65
Citroën , 59
Škoda , 23
Alfa Romeo , 19
Seat , 18
Land Rover , 14
Hyundai , 14
Jeep , 14
Volvo , 13
Nissan , 12
Toyota , 11
Mazda , 10
Smart , 10
Chrysler , 7
Lancia , 7
Kia , 6
Rover , 6
MINI , 5
Suzuki , 5
Dodge , 5
Honda , 4
Daihatsu , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Acura , 3
Chevrolet , 3
Pontiac , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Aixam , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw x3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw x3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:23
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW X3 Sport 3.0 - 218 kf, lekur, aut, makin Suedeze (RKS)

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 173.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:11 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:07 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:07 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Vetura , Prishtinë

BLEJM GOLF 6 TE AKSIDENTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:07 Vetura , Prishtinë

BLEJM TOURAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:06 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Vetura , Prishtinë

BMW X3 2.0D automatik FaceLift xdrive RKS 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:42 Vetura , Besianë

BMW

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:25 Vetura , Prishtinë

BMW 120D 2.0 DIESEL 2014

6 450 EUR

Dje 15:05 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:05 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:01 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0tdi 2018

13 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:59 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:53 Vetura , Gjilan

BMW X3 2,0 2005 Manual

7 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:53 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 SPECIAL 1.9 TDI - I E KUQE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:53 Vetura , Prishtinë

BMW X3 xDrive20d Business Design automatik

23 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:47 Vetura , Vushtrri

VW CADDY 1.9 TDI / Viti 2006/ Me KLIMË

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:47 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI / Pa DOGAN

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:44 Vetura , Gjilan

BMW X3 2.0d xDrive

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:34 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:27 Vetura , Prishtinë

Passat CC 2.0 TSI 2012

8 900 EUR

Dje 12:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Dje 12:12 Vetura , Prishtinë

Skoda SuperB 2.0 TDI Viti 2014 FACELIFT RKS 166.000 Km

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:02 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

Dje 11:37 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI - I E KUQE 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:36 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI OCEAN 2003 - RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:29 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:26 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 GTI AUTOMATIK DSG GJENDJE PERFEKTE XENON LED FULL EX

100 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:15 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 10:15 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:11 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:08 Vetura , Lipjan

Bmw X3 2.0d Xdrive

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw x3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione