Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf6 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 11
BMW , 4
Ford , 4
Opel , 4
Acura , 3
Jaguar , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Seat , 2
Alpina , 1
Jeep , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Vetura , Prizren

Shitet Golf6 2.0 DSG automatik ne gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

Shes golf6 (2.0) tdi autmatik 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:24 Vetura , Ferizaj

shitet Golf 6 Modeli Match 1.6Tdi Blumoiton

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 12:17 Vetura , Viti

Golf 6

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 12:03 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 12:23 Vetura , Besianë

Golf 6

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 20:39 Vetura , Ferizaj

shitet Golf6 1.6tdi

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 11:14 Vetura , Ferizaj

Golf6 TDI 1.6 automatic dsg

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 17:26 Vetura , Prizren

Shitet makina me tablla te huaja

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 16:32 Vetura , Prizren

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 08:29 Vetura , Besianë

Golf 6 2.0tdi vp2012 manual 6shpejtsi

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 05:31 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 05:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Korr 00:48 Vetura , Ferizaj

Golf 6 tdi 1.6 automatic full opcione

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 00:02 Vetura , Ferizaj

Golf 6 TDI 1.6

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 08:31 Vetura , Vushtrri

Shitet Golf6 2.0 dizel rks 6mujë

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 19:32 Vetura , Pejë

Nissan patrol

1 EUR Price Reduced

03 Qer 11:00 Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 21:36 Vetura , Prishtinë

Keddi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 09:21 Vetura , Prishtinë

Keddi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 12:15 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 15:36 Vetura , Prizren

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:24 Vetura , Prishtinë

Caddy

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:09 Vetura , Prishtinë

Keddy

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:03 Vetura , Prishtinë

Passat

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 18:52 Vetura , Prishtinë

Opell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 13:56 Vetura , Ferizaj

Blej Audi te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 22:21 Vetura , Rahovec

blej golf te aksidentum

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 16:16 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura te aksidentume

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:20 Vetura , Vushtrri

U shittt

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 17:05 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 6 plus (ndrrim)

9 300 EUR

10 Mar 12:20 Vetura , Mitrovicë

Golf6 2.0dsg 2010 rks 1vit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 21:11 Vetura , Pejë

Golf6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:48 Vetura , Mitrovicë

Golf6

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 10:53 Vetura , Prishtinë

Keddi

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 22:35 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 3C 2.0 TDI DSG

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 19:17 Vetura , Ferizaj

Golf6 1.6 dizel Maq full opsione i ardhur nga jasht

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 03:44 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6, 2.0 tdi

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 15:40 Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3C 2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:17 Vetura , Lipjan

Shitet golf6

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 17:16 Vetura , Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:51 Vetura , Ferizaj

Golf 6 2.0 RKS

9 000 EUR

13 Tet 13:37 Vetura , Viti

GOLF 6 2.0 DSG Automatik

9 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 09:14 Vetura , Prishtinë

Golf6 2.0 automatik 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 15:48 Vetura , Prizren

Shitet golf6 gtd me marveshje urgjent

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Tet 14:18 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF6. DIZEL 2013

6 300 EUR

17 Sht 23:24 Vetura , Fushë Kosovë

Golf6 karavan

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Sht 18:49 Vetura , Skenderaj

shitet golf plus

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf6 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Golf6 në kategorinë Vetura | Talbot
  • Golf6 në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • Golf6 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Golf6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Golf6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf6 në kategorinë Makina
  • Golf6 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • golf6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Golf6 në kategorinë Vetura | BMW | 530 | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione