Bmw 530d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 489
Audi , 21
Opel , 3
Ford , 2
Seat , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Sot 17:10 ,

BMW 530d E-60 AUTOMATIK 2005 Full

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:35 ,

BMW 530D AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

BMW GT 530d 2010 RKS

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:21 ,

Bmw 530d AUTOMATIK 2006 panoram super gjendje

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 ,

BMW 530D M_PACET KM 105000 VITI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:32 ,

BMW 530D E60

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 ,

Bmw 530d

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:41 ,

Shes BMW 530d M-PAKET, FACELIFT, FULL EKSTRA

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:31 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:09 ,

Bmw 530d e39

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 10:32 ,

BMW 530D dizell me tabela te jashtit

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 21:22 ,

Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 10:29 ,

BMW 530D

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:10 ,

BWM 530 3.0 D F10 245PS

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 17:51 ,

Apo NDËRROHET! BMW 530D, 2001, E39, i blinduar

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 08:20 ,

Pjese per BMW Seria 5 E60 / E61

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 20:04 ,

Bmw 530d BlackEdition m-packet e sapodoganuar

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 00:48 ,

Bmw 530d automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim