Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Isuzu Të gjitha në Kosovë

Campo , 13
D-Max , 12
Gemini , 2
Midi , 7
PICK UP , 4
Trooper , 115

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Isuzu | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Maj 09:01 Vetura , Mitrovicë

Isuzu Trooper 2.8 TurboIntercouler

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 23:41 Vetura , Dardanë

Isuzu D-Max 3.0 TDI -AUTOMATIK- RKS

9 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:10 Vetura , Dardanë

Isuzu D-Max 3.0 TDI Automatik

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 15:23 Vetura , Gjakovë

Guma

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Mar 15:23 Vetura , Burim

Shitet �� Shitet Ssanyong 4x4

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 11:59 Vetura , Pejë

Isuzi Troper

3 400 EUR

07 Shk 18:48 Vetura , Pejë

IVECO Viti 2013 /18,900€ 12 tona/frigorifer -25

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 13:57 Vetura , Ferizaj

Isuzu

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 01:20 Vetura , Prishtinë

Opel 3.1 turbo dizel

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 23:23 Vetura , Ferizaj

isuzu trooper

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Nën 09:11 Vetura , Deçan

Hyundai.2.5.turbo.interkoler

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 19:41 Vetura , Gjakovë

Isuz Shitet Gjipi

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 00:13 Vetura , Prishtinë

isuzu baj ndrrim me traktor

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:28 Vetura , Besianë

isuzu troper 2.0 rks. Gjendje prefekte

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 11:38 Vetura , Prishtinë

Shitet gjipi 4x4 gjendje prefekte

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 21:41 Vetura , Deçan

Jeep.2.5.turbo.ndrrim i mujshem

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 18:58 Vetura , Vushtrri

Shitet minibusi iveco

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 08:13 Vetura , Deçan

Isuzu D-Max 3.0 dizell me 10 muj Regjisirim

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 22:34 Vetura , Burim

Bejm ndrrime me pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 22:47 Vetura , Drenas

Flm u shit

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 22:44 Vetura , Drenas

Flm u shit

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 22:40 Vetura , Drenas

Flm u shit

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 22:40 Vetura , Drenas

Flm u shit

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 22:21 Vetura , Drenas

Flm u shit

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 16:37 Vetura , Viti

Shitet

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 21:00 Vetura , Vushtrri

Minibus

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:21 Vetura , Gjilan

SHITET KOMBI IVEKO DIZELL VP.98 ME DOGANË.ch

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 08:48 Vetura , Dragash

ISUZU TROOPER

4 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:14 Vetura , Pejë

IVECO Viti 2013 /29.500€

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 19:50 Vetura , Dardanë

����SHITET ISUZU D-MAX 3.0 TDI 4X4 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 07:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet prokolica

450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 19:31 Vetura , Deçan

Isuzu Trooper 2.8 4x4

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:41 Vetura , Gjilan

����SHITET ISUZU D-MAX 3.0 TDI 4X4 AUTOMATIK DIFF-LOCK

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 11:16 Vetura , Deçan

Shitet Isuzi troper 2.8 tdi

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 06:42 Vetura , Deçan

Shitet izuzi trope 2.8 tdi

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 02:24 Vetura , Vushtrri

Iveco kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 17:50 Vetura , Dardanë

ISUZU D-MAX 3.0TDI 4x4 AUTOMATIK DIFF-LOCK, VITI I PRODHIMI

11 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 22:07 Vetura , Klinë

Shite

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 18:18 Vetura , Malishevë

Shite edhe ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 01:35 Vetura , Pejë

Shitet korpolica

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 05:03 Vetura , Gjilan

Bus Mini

14 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 17:51 Vetura , Vushtrri

Shitet fronter

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 22:37 Vetura , Ferizaj

Isuzu

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 14:12 Vetura , Therandë

Isuzu shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 15:41 Vetura , Dardanë

������������SHITET ISUZU D-MAX 3.0 TDI AUTOMATIK 4x4 I SAP

11 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:00 Vetura , Ferizaj

Isuzu Tropper

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 15:58 Vetura , Dardanë

������������SHITET ISUZU D-MAX 3.0 TDI AUTOMATIK 4x4 I SAPO

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 17:32 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 19:36 Vetura , Prizren

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Pri 20:42 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes isuzu frontera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Isuzu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione