Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 320 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 320 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Nën 16:30
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 320 GT xDrive Full Mpacket

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 18:35 Shitorja Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:29 Shitorja Vetura , Burim

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:28 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:27 Vetura , Mitrovicë

Bmw 320d Automatik 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320 , Xdrive sport automatik. 2017 viti.

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 320d X-DRIVE M-PACKET - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:00 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 320d Automatik Modern

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:16 Vetura , Pejë

BMW GT 320d X-DRIVE

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 dizel Mpacet

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 Vetura , Ferizaj

Bmw 320D GT M-paket Xdrive Black&edition 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:06 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2014 AUTOMATIK 8G

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:53 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:51 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Vetura , Mitrovicë

BMW 320d Xdrive M Packet 2015

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:19 Vetura , Viti

BMW 320 X-Drive 2014 Automatik me Dogan T’paguar nga Zvicrra

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 Vetura , Gjilan

Bmw 320 GT dizell 2,0 184

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 20:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 320D Facelift Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:03 Vetura , Gjakovë

BMW

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:07 Vetura , Ferizaj

pjese per bmw 320 D

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 Vetura , Prizren

Bmw

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:16 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 320 D GT Automatik ** Xdrive **

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:03 Shitorja Vetura , Mitrovicë

BMW 320D DIZELL FACELIFT 1PRONAR KOSOSV��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:03 Shitorja Vetura , Mitrovicë

BMW 320D DIZELL FACELIFT 1PRONAR KOSOSV����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:27 Vetura , Skenderaj

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Nën 22:54 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 2014 me dogane

13 800 EUR

29 Nën 22:30 Vetura , Ferizaj

��•SHiTUR NGA ( AUTO ARi )-��

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 22:25 Vetura , Ferizaj

��-SHiTUR NGA ( AUTO ARi )-��

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:53 Vetura , Ferizaj

Bmw e46

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Nën 14:43 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 10:13 Vetura , Mitrovicë

Bmw F31 320 xDrive Touring M Sport 2017

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
29 Nën 10:09 Vetura , Besianë

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Pa Dogan Ose Aksident Defekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 19:05 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 320 d 2006

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 17:40 Vetura , Vushtrri

Bmw

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
27 Nën 17:09 Vetura , Gjakovë

BMW

5 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 13:38 Vetura , Prizren

Bmw F31

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 12:04 Vetura , Gjakovë

BMW 320d M-SPORT PACKET

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 08:20 Vetura , Klinë

Shitet

5 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 07:25 Vetura , Gjakovë

Bmw

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 06:54 Vetura , Ferizaj

BMW 320 GT xDrive Full-Mpacket

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 06:54 Vetura , Ferizaj

Bmw 320 Automatik

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 16:30
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 320 GT xDrive Full Mpacket

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Nën 00:50 Vetura , Lipjan

BMW E90 320D AUTOMATIK FACELIFT 2011 049 789 999

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 11:47 Vetura , Prishtinë

bmw 320d VITI 203 RKS 2.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 13:36 Vetura , Prizren

BMW

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 10:07 Vetura , Viti

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione