Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shkoda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Škoda , 734
Audi , 148
BMW , 141
Opel , 139
Peugeot , 55
Ford , 53
Renault , 51
Fiat , 48
Citroën , 38
Alfa Romeo , 14
Seat , 11
Jeep , 10
Hyundai , 9
Nissan , 8
Volvo , 8
Mazda , 7
Smart , 7
Toyota , 6
MINI , 5
Rover , 4
Daewoo , 4
Kia , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
KTM , 3
Chrysler , 2
Honda , 2
TVR , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shkoda,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shkoda Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:08 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Reno kango 1000 eu 1.9 dci rks i skadun

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:04 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:21 ,

SHKODA OCTAVIA TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:07 ,

BMW X1 - 2.0 SDRIVE - RKS - VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 ,

Shitet vw polo 1.4b 2002 rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

OPEL MERIVA 1.7 DIZELL,KLIME,viti 2005,RKS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:24 ,

BMW 320 2.0 DIZELL KLIM RKS 2 MUJ

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:24 ,

VW CEDDY 2.0 DIZELL RKS 9 muj i DOGANUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:37 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:37 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:37 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:37 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Pikap Fiat Punto Van

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:28 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:28 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 ,

SHES NDRROJ SHKODA FABIA 2012 1.6TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:13 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 ,

SHKODA Octavia 2.0 TDI 184 PS DSG (4x4) 2015 Dogan Homologim

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Shitet Shkoda e sapo Doganuar/Regjistruar

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:57 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI 1 BREGASNI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

Ford Kuga 2.0 Diesel FaceLift Manuel RKS Ndrrohet

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:21 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:11 ,

bmw 318

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 ,

Ford Kuga 2.0 Diesel Facelift RKS - Ndrohet

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:42 ,

Blejm Vetura 044 812 115 / 043 533 471

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:42 ,

Renault Megane 1.9 Dizell Me Regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:30 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

VW Golf 3 2.0b Automatik - Rks ✅

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:15 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Mercedes C220 cdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 ,

Mercedes benz c 350 cdi

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shkoda | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Shkoda fabia në kategorinë Vetura | Škoda | Fabia
  • Shkoda në kategorinë Vetura | Toyota | RAV 4
  • shkoda në kategorinë Vetura | Seat | Ibiza
  • Shkoda në kategorinë Makina
  • shkoda në kategorinë Vetura | Smart
  • shkoda në kategorinë Vetura | Škoda | Felicia
  • shkoda në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • shkodA në kategorinë Vetura | Peugeot | Bipper
  • Shkoda në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3
  • shkoda në kategorinë Vetura | Suzuki

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione