Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | M-modele

M135 , 7
M2 , 3
M235 , 3
M3 , 110
M4 , 20
M5 , 147
M550 , 10
M6 , 29
X5 M , 381
X6 M , 102
Z3 M , 2
Z4 M , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:27 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0 M VITI 2015 I DOGANUAR PONORAM

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw X6M 4.4 Bi-Turbo ������

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:22 Vetura , Prishtinë

bmw x5 3.0 d x drive feslift viti 2010 rks 1 vit full

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:49 Vetura , Gjakovë

Shite Bmw X5

18 000 EUR

24 Mar 12:10 Vetura , Lipjan

Shite BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 09:32 Vetura , Pejë

Shiten fellne 19 per Bmw M

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Mar 15:26 Vetura , Lipjan

Shitet BMW X5 3.0 DIZELL =FULL EKSTRA=

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 18:39 Vetura , Ferizaj

Bmw X5 3.0Dizel Automatik Xdrive MPacket Rks 6 Muj

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 13:16 Vetura , Kastriot

BMW X5 M50D I DOGANUAR PANORAM FULL EXTRA

37 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 19:20 Vetura , Pejë

Bmw x5

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 21:16 Vetura , Lipjan

Shitet BMW x5 4.4 v8 I

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 12:09 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW X6 M-paket

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 01:05 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW X6 M-paket

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 23:42 Vetura , Prishtinë

X5 2015 Xdrive 3.0d

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 15:46 Shitorja Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJM BMW X5 3.0D XDRIVE I DOGANUAR RKS 1VIT

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 15:43 Shitorja Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJM BMW X5 M30D 7 ULSE FULL OPSJONE I DOGANUAR

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 15:42 Shitorja Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJM BMW X5 3.0D XDRIVE I DOGANUAR

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:01 Vetura , Prishtinë

Shes BMW M3 320 xdrive 2019

41 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 22:51 Vetura , Prishtinë

BMW X6 M50D ����

32 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 12:52 Vetura , Gjilan

Shitet faqe Online ne YouTube

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Shk 19:29 Vetura , Deçan

Bmw f10 550xd

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 22:50 Vetura , Prizren

Bmw M3 f80

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Shk 19:10 Vetura , Vushtrri

BMW M3

12 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 16:10 Vetura , Lipjan

shes bocen per bmw x5 ne gjendje shum te mir

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 08:16 Vetura , Prishtinë

Shitet

32 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 07:42 Vetura , Vushtrri

SHES BMW X5 MODIFIKANT PANORAM AUTOMATIK

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 11:27 Vetura , Malishevë

Ndrrohet me bmw 5

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Jan 23:26 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 11:31 Vetura , Vushtrri

BMW X5 MODIFIKANT 3.0D

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 20:56 Vetura , Prizren

bmw x5 automatik

5 EUR

11 Jan 23:13 Vetura , Prizren

Bmw X6

80 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 21:59 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0 DIZEL X-DRIVE 2008 RKS 1 VIT

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 04:17 Vetura , Prizren

OKAZION BMW 2.0 nafte Automat 2005 (Tirane)

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 19:06 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw X4 3.5L

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Dhj 13:42 Vetura , Ferizaj

Bmw X5 Automatik

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 23:26 Vetura , Drenas

Bmw x5

66 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 14:21 Vetura , Prishtinë

Besi

13 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 06:46 Vetura , Drenas

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 16:01 Vetura , Besianë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Besianë

Goma me fellne

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 15:10 Vetura , Prizren

BMW X6 M50d 381 ps

5 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 17:53 Vetura , Prishtinë

Shiten fellnet per bmw 225/45/17

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 01:30 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw x5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 11:36 Vetura , Deçan

BMW X5 40 D M PS 306 Viti 12-07-2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 11:22 Vetura , Prishtinë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / BMW X5 M

1 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Nën 17:23 Vetura , Vushtrri

BMW X6 40d IIM PAKET 2012 1 VIT RKS FULL EKSTRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione