Reno | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Renault , 2976
Audi , 213
Opel , 190
BMW , 175
Fiat , 75
Citroën , 61
Peugeot , 58
Ford , 53
Seat , 23
Alfa Romeo , 21
Jeep , 18
Hyundai , 15
Škoda , 14
Smart , 11
Mazda , 8
Toyota , 8
Chevrolet , 7
Nissan , 7
Volvo , 7
Acura , 6
Kia , 6
Lancia , 6
Rover , 6
Chrysler , 5
MINI , 5
MG , 4
Suzuki , 4
Artega , 3
Daihatsu , 3
Honda , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
Porsche , 2
TVR , 2
Alpina , 1
Corvette , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
24 Sht 10:32
Linku:
,

Suzuki Vitara 1.6 Diesel (4x4) Allgrip TCSS

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 16:17 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:17 ,

Pjes per te gjitha Veturat

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:17 ,

Kemi Pjes Per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:17 ,

Kemi Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:17 ,

Auto pjes Fati Kemi Pjes per te gjitha veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:16 ,

Pjes Per te Gjitha Llojet e veturave

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:16 ,

Pjes Te gjitha Lllojeve te Veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:16 ,

Kemi Pjes per te gjitha llojet e Veturave

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:16 ,

Pjes Per te Gjitha llojet e Veturave

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:15 ,

Auto pjes Fati Kemi te Gjitha llojet e Pjesve

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:15 ,

Opel Vectra benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:15 ,

Pjes per te Gjitha Veturat

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:15 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Automatik viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 ,

Kemi Pjes te Veturave Per te Gjitha Llojet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:14 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:14 ,

000

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:01 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 7 Ulse

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 6 Shpejtsi

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 ,

Caddy 2.0 SDI viti 2005 RKS 8 MUAJ

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

VW TIGUAN - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - 4X4 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

OPEL ASTRA J - 1.7 DIZELL CDTI - MOTOR JAPAN - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

VW PASSAT - 1.9 DIZELL TDI - VITI 2010 - HIGHLINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Opel Vectra 2.0 Benxin

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Renault 19 Benxin 1.7

900 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:57 ,

Citroen c4 1.6 Diesel viti 2005 RKS 1 VIT

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Renault Laguna 1.9 DCI

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2006 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2008 RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Seat Arosa 1.0 Benxin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Lancia Ypsilon 1.2 Benxin RKS 6 Muaj

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Volkswagen t4 2.4 Diesel Transposter

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Audi a4 2.5 TDI

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Mercedes Benz e250 Turbo Diesel RKS 6 Muaj

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

RENO CANGO

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:43 ,

TAURAN 1.9TDI DSG 2004 10 MUJ RKS

5 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 ,

CITROEN BERLINGO 2.0HDI 2004 RKS

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:41 ,

opel astra 1.7 cdti dizel rks

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

Ford Fiesta 1.6 Diesel Manuel Nga ����Ch Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 ,

Peugeot 207 1.6 Benzin Manuel RKS ( Ndrrohet )

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 ,

RENAULT CAPTUR 1.5 DIESEL AUTOMATIK FULL EXTRA

12 299 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:33 ,

Reno Clio (2 copa)

899 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Hyundai i10 1.2 Benzin Automatik ���� Me Dogan

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:33 ,

Shes touareg 3.0diesel full opsion KM:161200

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:33 ,

Shes golf 6 2.0tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Shes Audi A6 Matrix S line 3.0quattro KM:86000

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:33 ,

Shes audi a3 2.0disel S tronic KM:90500 S line

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:33 ,

Shes bmw 328d 2.0diesel viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 ,

Shes reno megane 1.5diesel automatik KM:166909

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:33 ,

Shes paheton ardhun nga Zvicra veq dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

  • Reno clio në kategorinë Vetura
  • Reno në kategorinë Vetura
  • reno në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Reno në kategorinë All Category
  • reno clio në kategorinë Vetura
  • Reno clio në kategorinë Vetura
  • Reno në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Reno në kategorinë Vetura
  • Reno Clio në kategorinë All Category
  • reno clio në kategorinë Vetura

Në fillim