Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 1
Aixam , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Audi , 26
Bentley , 3
BMW , 18
Cadillac , 1
Citroën , 7
Dacia , 2
Ferrari , 3
Fiat , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Mazda , 3
Nissan , 1
Opel , 12
Peugeot , 9
Renault , 7
Seat , 1
Škoda , 2
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:53 ,

RENT A CAR, Audi A4, prizren, prishtine, aeroport

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:09 ,

Rent a Car- Oqean

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:26 ,

RENT A CAR audi a4, 3.0 quattro

40 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:25 ,

rent a car. makina per nuse. vetura per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:52 ,

Tenda tavolina karrika me qira

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 11:37 ,

Audi A5

50 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 12:07 ,

Rent a car melosi

1 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 15:27 ,

Ipen veturat me qira

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 11:05 ,

����**REND A CAR**����

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 11:05 ,

����**REND A CAR**����

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 11:04 ,

***REND A CAR*** TOURAN 2013 7 ULSE

11 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 11:04 ,

***REND A CAR*** TOURAN 2013

11 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 16:05 ,

Rent A Car Morina cmimi nga 19,99

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 16:05 ,

Rent A Car MORINA Cmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car MORINA - +383/44-875-007

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car Morina - çmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car Morina / Çmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 16:04 ,

Rent A Car Morina / çmimet duke filluar nga 19,99€

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:34 ,

Ipet me qera

30 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 18:42 ,

Rent a car "Era"

25 EUR / ditë

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 16:19 ,

Renta car melosi

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Korr 16:16 ,

Makina me Qera ne Tirane

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 12:35 ,

VW Tiguan 2.0 Automatik! Anglez ! Rent a Car

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 21:08 ,

japim vetura me qira

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 14:54 ,

Vetura Klasike (Oldtimer) Volkswagen Käfer JEPET ME QERA ….

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 00:09 ,

Transport me kombi

35 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 00:08 ,

Leshohet Apartmenti me Qera ne Shengjin

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 23:46 ,

Audi A3

35 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 12:15 ,

Rent A Car Morina - çmimet duke filluar nga 19,99€

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:24 ,

GO - Rent a Car Prishtina

35 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 21:45 ,

Jepet me qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 09:16 ,

Rent a Car

20 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 09:11 ,

Rent a Car BMW X5 full

75 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 09:11 ,

Rent a Car 7 ulse Touran 1,9 TDI

20 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 09:11 ,

Rent a Car Polo autmatik

20 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 00:15 ,

Go Rent a Car

55 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:15 ,

Go Rent a Car

45 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:15 ,

Go Rent a Car

45 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 00:14 ,

RENT A CAR

175 EUR / javor

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 16:11 ,

Rent a car Ferizaj

1 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 12:10 ,

GO - RENT A CAR PRISHTINA

45 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 12:24 ,

Rent a Car TULI “Golf 6+”

35 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:24 ,

Rent a Car TULI “Golf 6”

30 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:24 ,

Rent a Car TULI “Audi A3”

30 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 10:13 ,

Rent A Car MORINA / qmimi duke filluar nga 19,99

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione