Gti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 66
Peugeot , 40
Audi , 20
BMW , 14
Fiat , 7
Citroën , 6
Suzuki , 6
Nissan , 5
Seat , 5
Ford , 4
Renault , 4
Škoda , 3
Toyota , 3
Acura , 2
Bentley , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Kia , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gti,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gti Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 12:25
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB, 2.0 TDI (130KW / 170 PS) Diesel

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:44 ,

GOLF 6 2.0 GTI - 160.000 KM LEDA PARA MRAPA FULL

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:53 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 ,

Shitet wv scirocco GTI 1.8 DOHC 16 ventilla

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:48 ,

Golf 6 GTI

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:56 ,

Golf GTI EXTRA Sport Me dogan t pagume

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:46 ,

GOLF 7 GTI FULL EXTRA

Histora e veturës

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:35 ,

Gti

Histora e veturës

3 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:07 ,

Golf 2 GTI

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 Shitorja ,

GOLF 6 GTI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 Shitorja ,

Golf 7 GTI

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:32 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 ,

Vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012 I Doganuar

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:02 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 21:18 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Korr 21:12 ,

Golf 6 GTI

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 17:24 ,

Golf 4 1,9 TDI Full EXTRA i Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:34 ,

Golf7 GTI 2015

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 16:32 ,

Golf 7 GTI 2015

Histora e veturës

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 16:31 ,

Maska dekoruese e perdorur per golf 5 Gti

Histora e veturës

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Korr 16:23 ,

golf 2 gti ..viti 86 qmimi i Padiskutushem

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 12:25
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB, 2.0 TDI (130KW / 170 PS) Diesel

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 22:59 ,

SHITET GOLF VI GTI 2012 270PS

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 21:18 ,

Audi A6 2.7 TDI 2008 n'Rks

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:01 ,

pjes Golf 5 2dyrsh dhe 4dyrsh transporti gratis

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 14:54 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

Histora e veturës

175 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Korr 10:13 ,

Shitet Ford KA, 1.3 TDCI (Dizell)

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Korr 01:35 ,

Golfi 1.8 GTI Ushitflm Merrjep

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 08:36 ,

Passat 2 1.8 plin/benzin

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 23:14 ,

Golf 4 1,9 TDI EXTRA i Sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 07:57 ,

Shitet Daihatsu Rocky

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 12:24 ,

Audi A8 (SHITUR)

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 07:49 ,

Fara Led Bi-Xenon për VW GOLF VII

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 13:32 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 10:29 ,

golf 7 2.0 Gti 2016 Dsg

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 10:50 ,

golf 6 1.6 tdi 190mij klm me dogan homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 01:03 ,

2013 Golf GTI me dy dyer

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 11:49 ,

VW Golf 6 gti

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:12 ,

Golf 6 gti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Korr 10:43 ,

Golf 6 GTI

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 11:43 ,

Golf 5 1.9TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 19:09 ,

Golf 7 GTI

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gti | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gti në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • gti në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • gti në kategorinë Vetura | Toyota | Hiace
  • gti në kategorinë Vetura | Citroën
  • Gti në kategorinë Vetura | Honda
  • gti në kategorinë Vetura | Mazda
  • Gti në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Gti në kategorinë Vetura | Peugeot | 308
  • Gti në kategorinë Vetura | Peugeot
  • gti në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione