Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Me qera në Kosovë

Acura , 3
Aixam , 2
Artega , 1
Audi , 28
Bentley , 3
BMW , 22
Cadillac , 1
Citroën , 7
Dacia , 1
Ferrari , 7
Fiat , 3
Ford , 3
Honda , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Mazda , 4
Nissan , 1
Opel , 11
Peugeot , 10
Renault , 10
Seat , 4
Škoda , 5
Smart , 1
Tesla , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:31 Vetura , Ferizaj

Rent a car. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:31 Vetura , Gjilan

Rent a car. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:51 Vetura , Prishtinë

Rent a car riza

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 08:30 Vetura , Prishtinë

Rent a car. Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:29 Vetura , Prizren

Rent a car. Makima per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:26 Vetura , Prizren

rent a car. makina per nuse. vetura per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Sht 13:03 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 15:06 Vetura , Gjilan

VW Polo 1.2TDI - MANUAL

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 15:06 Vetura , Gjilan

Renault Scenic 1.5DCI - MANUAL

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:06 Vetura , Gjilan

Skoda Octavia 2.0TDI DSG 4x4 - AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:06 Vetura , Gjilan

Ford Focus 2.0TDi - AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:05 Vetura , Ferizaj

Leshohet me qera lokali 160 m2 ne gjendje te mire .

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 13:26 Vetura , Gjilan

VW Golf 7 2.0TDI - AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 12:36 Vetura , Gjilan

Skoda Octavia 1.8 - AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 21:22 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 21:21 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:21 Vetura , Mitrovicë

Ipet krani me qira 18m lartsi

1 EUR / muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 19:00 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 307 me targa te huja vetem per Mergimtar

20 EUR / ditë

28 Gush 02:33 Vetura , Prishtinë

Veture ANGLEZE me qera

75 EUR / ditë

28 Gush 02:26 Vetura , Vushtrri

Kran-korp me qira 18M

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Gush 14:44 Vetura , Ferizaj

Jepet me qira Corsa 1.3 disel manual 4 dyer

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 15:54 Vetura , Pejë

Pikapi Caddy jepet me qira

10 EUR / muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 11:47 Vetura , Ferizaj

renr a car

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 20:27 Vetura , Ferizaj

rent a car

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 03:14 Vetura , Ferizaj

rent a car

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 03:02 Vetura , Ferizaj

BMW Rent a Car

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 22:42 Vetura , Prishtinë

Taxi Me Kamion

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 18:49 Vetura , Prishtinë

Renta Car Airoport Prishtina

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Korr 14:02 Vetura , Pejë

Renta donati

1 234 EUR / ditë

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 21:12 Vetura , Vushtrri

VETURA ME QERA

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Korr 18:36 Vetura , Prishtinë

Rent a Car BMW 2015 044585594

88 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 19:37 Vetura , Ferizaj

Golf 6 2.0 manual

30 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 22:06 Vetura , Pejë

rent a car

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 10:11 Vetura , Prishtinë

Renta car me qmime te volitshme

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 15:55 Vetura , Ferizaj

RENT A CAR

175 EUR / javor

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 21:39 Vetura , Prishtinë

Rent car goni

Online
20 Qer 13:51 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR / muaj

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 12:50 Vetura , Klinë

RENT-A-CAR KLINA

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 09:02 Vetura , Prishtinë

Autorentacar F&F

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Qer 10:29 Vetura , Fushë Kosovë

***REND A CAR*** TOURAN 2013 7 ULSE

11 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 10:28 Vetura , Fushë Kosovë

����**REND A CAR**����

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 10:27 Vetura , Fushë Kosovë

***REND A CAR*** TOURAN 2013

11 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 11:50 Vetura , Fushë Kosovë

TORONTO RENT A CAR

42 EUR / javor

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 15:31 Vetura , Ferizaj

Renta car

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 00:23 Vetura , Prishtinë

Rent a car (vetura me qira)

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:44 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR PR 01

25 EUR / javor

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Maj 18:25 Vetura , Pejë

jepen golf 4 me qira ngjendje shum tmir me klim

25 EUR / ditë

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:33 Vetura , Prishtinë

golf 6/7 etj

25 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione