Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MINI Cooper Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | MINI Cooper | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 18:23 Vetura , Prizren

Mini Cooper-044577909

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:53 Vetura , Prizren

Mini

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 11:58 Vetura , Prizren

Mini coper

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 22:37 Vetura , Gjilan

Mini Cooper

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 20:48 Vetura , Therandë

Mini cooper 1.6 benzin

25 Gush 20:19 Vetura , Besianë

Mini cuper cabri

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 17:22 Vetura , Skenderaj

Shitet mini cooper 1.6 b vp 2004 euro 4

1 550 EUR

12 Qer 19:05 Vetura , Prishtinë

Mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:31 Vetura , Vushtrri

MiniCooper

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 19:07 Vetura , Prizren

Mini cooper 1.6

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:31 Vetura , Prishtinë

Mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 15:31 Vetura , Prishtinë

Mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 12:39 Vetura , Prishtinë

Mini cooper

2 450 EUR

06 Pri 21:43 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER 1.6 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:23 Vetura , Prishtinë

Mini coper

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 12:23 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004 regjistrim 1 viti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 09:54 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 Shitet

3 600 EUR

08 Shk 14:30 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:44 Vetura , Prishtinë

SHITET MINI COOPER ��������

10 580 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 17:51 Vetura , Pejë

Shitet vetura minicoper

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 23:15 Vetura , Mitrovicë

Mini Cooper 1.6 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 23:01 Vetura , Mitrovicë

Mini Cooper 1.6 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 16:29 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER ONE BENZIN 1.6 VITI 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 10:26 Vetura , Pejë

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 01:08 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 viti 2004

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 13:42 Vetura , Ferizaj

Mini Cuper 1.6

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 13:55 Vetura , Prishtinë

SHITET MINI COOPERI NGJENDJE SHUM TMIR RKS

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 09:46 Vetura , Fushë Kosovë

MINI COOPER BENXIN 1.6 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 12:40 Vetura , Prishtinë

SHITET MINI COOPERI NGJENDJE SHUM TMIR RKS

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 21:02 Vetura , Drenas

Shitet mini cuper

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 01:11 Vetura , Lipjan

Mini coper 1.6B 2006 Rks (Ndrrim)

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 06:48 Vetura , Lipjan

Minikuper 1.6B 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 20:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Mini Cooper 1.6D 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:20 Vetura , Ferizaj

Mini Cooper

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:32 Vetura , Ferizaj

Mini Cooper

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 18:26 Vetura , Fushë Kosovë

MINI COOPER BENXIN 1.6 GJENDJE TMIRE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:33 Vetura , Viti

Mini koper

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 15:28 Vetura , Prizren

Mini Cooper (One) 1.6 (Benzın) 9muj Regjstrim 2��

33 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:11 Vetura , Mitrovicë

Mini coper

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:08 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet Mini Coper 1.6 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 10:03 Vetura , Ferizaj

Shitet Mini Coper 1.6 Benzin Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 00:14 Vetura , Prizren

Mini coper

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 23:58 Vetura , Fushë Kosovë

Mini cooper

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:40 Vetura , Lipjan

Shitet MINI Coper

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 12:16 Vetura , Prishtinë

Mini Cooper

4 800 EUR

08 Gush 23:18 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 16:54 Vetura , Malishevë

Mini Cooper

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:56 Vetura , Malishevë

Mini Cooper shitet urgjent

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 23:03 Vetura , Skenderaj

Shes Mini Coper

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 08:28 Vetura , Skenderaj

Shes Mini Coper

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | MINI Cooper | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione