Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Octavia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Škoda Octavia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:04 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:52 ,

shkoda octavia 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 ,

Skoda octavia 1.9 TDI per pjes

11 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01 ,

���� SKODA OCTAVIA 4x4 AMBITON

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 ,

SHKODA Octavia 2.0 TDI 184 PS DSG (4x4) 2015 Dogan Homologim

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 ,

Skoda Octavia 2.0 TDI RS automatik model 2013

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:23 ,

SHKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG E POSA DOGANUAR NGA ZVICRRA 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:27 Shitorja ,

Škoda Octavia 1.6 TDI Automatic 2014����

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:13 ,

SKODA OCTAVIA 2.0 4X4 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:41 ,

Skoda Octavia 1.6 TDI DSG 2014

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 20:48 ,

SKODA OCTAVIA

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 12:24 ,

Shitet Shkoda Octavia

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 10:57 ,

SKODA OCTAVIA 1.6TDI GREENLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:32 ,

Skoda Octavia TDI Automatik Viti 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 10:13 ,

SKODA OCTAVIA 2.0 4X4 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 03:13 ,

Skoda Octavia TDI Automatik Viti 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 20:37 ,

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 17:04 ,

Skoda Octavia 2.0TDI -Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:48 ,

Shes skoda 1.9 dizell

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 19:21 ,

SKODA OCTAVIA 2.0 4X4 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 15:29 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI 4X4 184PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:07 ,

skoda octavia

6 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 16:54 ,

Scoda octavia 2012 Pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 20:29 ,

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 18:44 ,

Skoda VRS

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 12:06 ,

Shkoda Octavia 2.0 TDI DSG Automatik 2015 me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 23:34 ,

Shes Skoda Octavia 2016 Anglez

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Gush 14:03 ,

Škoda octavia

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 00:59 ,

Shkoda Oktavia

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 18:53 ,

skoda

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 18:49 ,

skoda 2.0

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 09:40 ,

Škoda Ocatvia III VRS Challenge - Automatik 184PS

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 19:24 ,

Skoda Octavia 1.6 2010

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 14:04 ,

Shitet shkoda octavia 1.6 tdi automatik

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Korr 01:45 ,

Shkoda Oktavia

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 00:23 ,

Skoda Oktavia VRS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 16:58 Shitorja ,

Skoda Octavia 1.6 TDI ������������

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 11:03 ,

Okazion Skoda 2013 4x4 TDi 2.0

2 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 11:17 ,

Skoda octavia

6 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 23:22 ,

Škoda Octavia 1.6D

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 23:21 ,

shitet škoda octavia 1.6

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 23:17 ,

Shitet Škoda Octavia 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 09:42 ,

ŚKODA OCTAVIA DIESEL 1.9 TDI VITI 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 08:07 ,

ŚKODA OCTAVIA DIESEL 1.9 TDI VITI 2003 RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 23:06 ,

Nova

830 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 21:39 ,

Skoda octavia 1.6TDI

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 21:22 ,

skoda 1.9 tdi viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Škoda Octavia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione