Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler

300C , 99
300 M , 16
Aspen , 12
Crossfire , 16
Daytona , 4
ES , 4
GS , 3
GTS , 5
Imperial , 2
Le Baron , 4
Neon , 18
New Yorker , 14
Pacifica , 26
PT Cruiser , 132
Saratoga , 1
Sebring , 39
Stratus , 23
Valiant , 1
Viper , 1
Vision , 2
Voyager , 147

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Chrysler | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:50 ,

Chrysler i qlajmrun ndrroj shtoj pare

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:20 ,

Shitet-Vetura-Crajsller-Benzin-7muj Regj.Viti-2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 22:22 ,

Shitet cheysler voyager

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 02:50 ,

Shes kraisller ne gjendje te rregull

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:59 ,

pt cruiser

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 20:42 ,

Chrysler 300c 2.7 Benzin Automatik 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:49 ,

Crysler 2.0 ndrrim i mundshem perfekt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:03 ,

shitet ndrrim me motorr gjendje trregullt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:09 ,

chrysler sebring v6

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 08:25 ,

shes chrysler voyager te aksidentum rks i qlajmrum

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:03 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 20:54 ,

Chrysler

650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 12:14 ,

SHES PJES PER CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD 1999

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 12:14 ,

pjes per chrysler grand voyager 2.8 crd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 10:56 ,

Shitet ngjendje shum tmire mundesi ndrrimii

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 09:38 ,

SHES PJES PER CHRYSLER PT CRUISER 2.0B AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 19:11 ,

shitet per pjes

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 16:38 ,

Shitet chrysler 300c ose nderrohet me pllac ose banese

14 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 11:03 ,

pt cruiser

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:49 ,

Shes Veturen

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:29 ,

Chevrolet Disel 2.8 viti 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:33 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 12:31 ,

Shes vetur

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 15:25 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 11:18 ,

crisler

14 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 23:41 ,

Ka disa investime te vogla

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 14:45 ,

��SHES chrysler me targa angleze��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 23:45 ,

Chrysler 300c 2005 automatin 2.7 baj edhe ndrrim

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 11:23 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 11:23 ,

I Shitur flm merrjep

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:23 ,

Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD 7 Ulese

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 21:46 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 15:48 ,

��SHES chrysler me targa angleze��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 12:25 ,

��SHES chrysler me targa angleze��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 14:24 ,

KABLLA PER VOYAGER / LE BARON

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Shk 14:56 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 14:24 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 16:35 ,

chrysler crossfire

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 16:26 ,

chrysler

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 21:28 ,

Pjes per Chrysler Voyager

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:18 ,

Shes chraysler 2002 RKS

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 00:05 ,

Chrysler 300c

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 19:28 ,

chrysler

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 10:33 ,

Urgjet shes chrysler 300c diesel 3.0l

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 00:04 ,

Chrysler 300C Hemi 5.7 V8

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:53 ,

Shes chrysler

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 21:16 ,

shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Chrysler | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione