Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Subaru Të gjitha në Kosovë

Baja , 3
BRZ , 1
Forester , 33
Impreza , 24
Justy , 3
Legacy , 25
OUTBACK , 5
SVX , 3
Trezia , 1
Vivio , 1
XT , 3
XV , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Subaru | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Qer 09:18 Vetura  ·  Subaru  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Shitet Subaru 2.0 boxer motor i ardhur nga Zvicrra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:38 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Prishtinë

Subaru forester 2.0 4x4 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 08:15 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:38 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Lipjan

Subaru Legacy 2.0 dizel 2012 4x4

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 00:25 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

subaru forester

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 19:21 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Ferizaj

Subaru

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 14:05 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Gjilan

Subaru 4x4 super gjendje

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 19:23 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Prishtinë

Subaru Impreza 4X4❄️Automatik Pa Dogan

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 09:18 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Pejë

Shitet Subaru 4x4 Automatik 2.0Benzin

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Dhj 01:51 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Lipjan

Subaru Forester

5 900 EUR

01 Dhj 22:06 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Prizren

Elvir 049 747 797

3 300 EUR

05 Nën 23:04 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Lipjan

Subaru 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:03 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Prizren

Subaru

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 08:34 Vetura  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Ferizaj

Shes Subaru Outback Automatik 4x4, 2.0 dizel,20.13 Info 049

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 00:37 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Lipjan

Shes pjes per subaru forester 2009 pa motorr

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 20:15 Vetura  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Ferizaj

Subaru Outback 2.0 dizel Automatik pa dogan gjendje tmir

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 14:25 Vetura  ·  Subaru  ·  SVX  ·  Malishevë

Shitet

23 Jan 01:19 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Prizren

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 10:35 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Ferizaj

Subaru 4x4 Pa dogan super gjendje

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 21:09 Vetura  ·  Subaru  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Buggy me doganë!

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 23:34 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Prishtinë

SUBARU IMPREZA 4X4

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 22:22 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Viti

pjes subaru impreza 2.0 diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 21:02 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Ferizaj

Shitet subaru

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 23:38 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Lipjan

Subaru Forester

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:17 Vetura  ·  Subaru  ·  Justy  ·  Gjakovë

Shes veturen subaru G3X JUSTY 4WD

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 09:10 Vetura  ·  Subaru  ·  XV  ·  Gjilan

Subaru nga Zvicra

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 22:49 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Viti

Shitet per arsye mos pordorimi

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 18:47 Vetura  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Ferizaj

Shitet Subaru outback automatik4x4 2.0 dizel boj ndrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 18:30 Vetura  ·  Subaru  ·  OUTBACK  ·  Ferizaj

Shitet Subaru outback 2.0 dizel automatik, pa dogan,

6 666 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 23:14 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Shitet Subaru 4x4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Korr 00:24 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Prishtinë

Shitet subaru

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 19:44 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Pejë

Subaru Forester 2.0 Dizell 4x4 Bejm edhe ndrrim me Golf 5-6

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 17:52 Vetura  ·  Subaru  ·  XV  ·  Prizren

Subaru XV SUV

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 01:19 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Prizren

Subaru impreza 2.0 R awd

4 300 EUR

27 Pri 02:02 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Prizren

Subaru Impreza

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 22:46 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Prishtinë

subaru forester

13 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 07:17 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Viti

pjee Subaru impreza

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:54 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Pejë

Shitet Subaru Impreza 4x4 2.0 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 14:40 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Prizren

Subaru impreza ne shitje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 01:12 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Prishtinë

Shes Subaru Legacy 2.0 benzin 4X4 Pa Dogan

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 09:19 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru Forester 2.0 turbo

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 10:03 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru Forester

11 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 19:55 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Prishtinë

Shes Subaru Legacy 2.0 benzin Pa Dogan

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 10:36 Vetura  ·  Subaru  ·  Impreza  ·  Gjilan

Subaru

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 17:33 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Prishtinë

Shes Subaru 2.5 benzin 4x4 Automatik Pa Dogan

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 21:54 Vetura  ·  Subaru  ·  XV  ·  Prishtinë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 20:32 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Pejë

Shes subaru

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 22:30 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Prizren

Shitet subaru froster

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 21:31 Vetura  ·  Subaru  ·  Trezia  ·  Prishtinë

Subaru Trezia 2011 1.3i

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 21:35 Vetura  ·  Subaru  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shes Golf 3

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Subaru | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione