Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Lupo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Lupo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Pejë

Vw Lupo Pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 20:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Gjilan

Shitet Vetura Llupo

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 19:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Gjakovë

Shes dhe ndroj

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 17:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW LUPO

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Shitet Urgjentt VW LUPO 1.2 TDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 18:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Drenas

Shes Llupon 1.2 Dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Jan 21:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Ferizaj

llupo 1.0benzin viti 2000 klim

1 700 EUR

15 Jan 04:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Shtime

Lupo 1.2 disel

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 18:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Shitet Lupo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Shtime

LUPO

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 21:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Ferizaj

llupo 1.0benzin klim ne gjendje tmir

1 750 EUR Price Reduced

14 Dhj 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW LUPO 3L 1.2 TDI PA DOGAN SAPOARDHUR

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 16:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW LUPO 3L 1.2 TDI MANUELL DIZELL

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 14:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Therandë

VW LUPO

2 450 EUR

23 Nën 23:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Shtime

Lupo 1.2 disel

3 700 EUR

30 Tet 12:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

shitet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 01:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Ferizaj

shitet wv llupo 1.4 b rks

21 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 23:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Rahovec

Lupo1.7 Sdi

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 22:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Rahovec

Llupo 1.7 SDI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 13:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Ferizaj

Lupo Rks deri 24,07,2024

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 23:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Mitrovicë

lupo 1.4 AC

2 480 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 15:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW LUPO 1.7 SDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Sht 16:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Lupo 3 L

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 09:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Gjakovë

Iii Shitur ������

3 400 EUR

27 Gush 08:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Pejë

Vw pa dogan

03 Korr 00:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Ferizaj

VW Lupo 1.2 TDI diesel 2004

1 800 EUR Price Reduced

02 Korr 08:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Lupo 1.4 benzin 16v 10muj regjistrim.

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 12:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

wv lupo 1.4 mpi

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prizren

shes lupo 1.2 dizel me klim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Shes Veturen ne gjendje shum të mire

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Lupo rks 2 muaj

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 00:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Shitet Lupo 1.4 benzin 16v 10muj regjistrim.

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prizren

Vw lupo

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 13:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Vushtrri

Shitet maska per VW Lupo

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 20:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prizren

Vw Lupo

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 10:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Lipjan

Lupo AUTOMATIK DIZELL

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 09:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Besianë

VW Lupo 1.2 TDI 3L

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

Shitet VW Lupo 1.7Sdi Pikup

2 500 EUR

09 Shk 17:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prizren

Lupo 1.2 dizell pa clim

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prishtinë

VW Lupo 3L 1.2 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 09:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Pejë

shitet Lupo 1.7 sdi rks 8 muaj

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 20:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prizren

Shes wv lupo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 19:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Prizren

VW LUPO 1.2TDI����

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Lupo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione