Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Audi A4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:51 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:50 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:49 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 23:51 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik V.p.2016 Me Dogan

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:53 ,

shes audi A4 1.9 TDI 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 ,

Audi A4 1.9 TDI 2008 1 vit Regjistrim

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:40 ,

AUDI A3 1.6 TDI - I DOGANUAR ME RKS VP 2011 - TIP TOP

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Audi A4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:54 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:51 Shitorja ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPCIONE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:15 ,

Kasetofon

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:10 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Pa Dogan Ose Defekt Ndeshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:02 ,

Pjes Llojeve Te Ndryshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:49 ,

Audi A4 2.0Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

AUDI A4 S4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Audi A4 2011 Automatik 2.0

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO S-LINE VITI 2012 ME LIBER SERVISI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 ,

A4 2005 1.9 TDI

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:43 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI 2011 RKS

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 ,

Audi A4 S-line Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 ,

Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

4 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:21 ,

Audi A4 Diesel 1.9 Tdi Viti 2002 Manual Rks 10 Muaj

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Audi A4 2.5 TDI Quattro Viti 2002 Rks 4muj Manual 6Shpejtsi

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:12 Shitorja ,

Audi A4 automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Gjendje Perfekte 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:37 ,

Audi. A4 2.0TDI Automatik viti 2014 Me Dogan Dhe Homologim

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

Audi A4 1.9 TDI S-Line rks 7 muaj

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 ,

Audi A4 3.0 Quattro

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 ,

AUDI A4 2.0 TDI 6 SHPEJSI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 ,

Audi a4

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:14 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

AUDI A4 3.0 TDI FACELIFT VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:11 ,

AUDI A4 2.0 TDI S_LINE VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:04 ,

Audi A4 2.0 TDI Viti 2014 S_Line Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 ,

AUDI A4 2.0 TDI S_LINE STRONIC VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Audi A4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione