Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dritare | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 300
Audi , 135
BMW , 118
Renault , 89
Peugeot , 81
Ford , 58
Fiat , 57
Citroën , 55
Seat , 33
Nissan , 24
Acura , 20
Škoda , 16
Alfa Romeo , 15
Toyota , 12
Volvo , 11
Kia , 9
Smart , 9
Hyundai , 7
Chrysler , 6
Mazda , 5
Aixam , 4
Chevrolet , 4
Rover , 3
Alpina , 3
Dodge , 3
Honda , 3
Daewoo , 3
Jeep , 3
Subaru , 3
MINI , 2
Dacia , 2
Lancia , 2
Suzuki , 1
Bugatti , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dritare,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dritare Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:07 ,

Golf 5 2.0 Tdi 2008 6 Shpejtsi Full Opsione

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 ,

Opel Astra 1.4B 2009 Rks 6 Muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 ,

Audi A6 3.0 Tdi Automatik Quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 ,

Golf 7 2.0 Tdi Automatik DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Bora 1.9 Tdi 2004 6Shpejtsi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik DSG 2013 FULL OPSIONE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

Golf 4 1.9 Tdi Automatik 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:55 ,

Citoren c3, super çmim

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:43 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

BMW X5 30D M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:42 ,

Tiguan AutoMatik DSG-M 4Motion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 ,

Citroen C4 1.6 Blue-HDI Disel Automatik 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:27 ,

shes opell zafira OPC 2.0 benzin RKS 23 06 2023

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:25 ,

Opel Astra 1.7 Diesel, Viti 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Pollo 1.9 sdi viti 2000 Klim Regjistrim 9 muj

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:24 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:46 ,

VW Caddy 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

VW T6 2.0 MAXI 6 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

Caddy 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

����Seat Inca 1.9SDI����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

Smart Automatik 700 CC Kabriolet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 ,

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

bmw 520D Modern 045290107

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 ,

Audi A5 \ 045290107

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 ,

BMW X1 E84 Facelift 2.0 Diesel sDrive M Paket

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:22 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:01 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi)

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:47 ,

Shes pika vw cady 2.0 dizell rks 1 vit 044870990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:44 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

Peugeot3008 2.0Hdi Hybrid Automatik (Diesel/Elektrik) 4wd

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 ,

VW GOLF 7 LOUNGE TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:41 ,

BMW 525 M PAKET 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Peugeot3008 2.0Hdi Hybrid Automatik (Diesel/Elektrik) 4wd

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 ,

SHITET GOLF 2 ����

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 11:05 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 10:57 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI 2005 RKS 9 MUAJ GJENDJE PERFEKT ME KLIM

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 10:04 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dritare | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Dritare në kategorinë Materiale për ndërtim
  • dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dritare në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive
  • Dritare te perdorura në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • dritare në kategorinë Vendbanime
  • dritare në kategorinë Shtëpi
  • dritare në kategorinë Hapsirë afariste
  • dritare në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Dritare në kategorinë Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
  • dritare në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione