Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente muzikore dhe abonime filmash në shitje

Muzikë , 2170
Film , 201

Gjithçka që ju duhet për filma dhe muzikë në një vend. Kërko shpallje për instrumete të ndryshme muzikore dhe abonime për filma në MerrJep.com.


Gjej shpallje për instrumente muzikore si mikrofon Aux, zmadhues zëri, tupana, bas, sint, piano, kitare, harmunik. sharki dhe shumë paisje tjera muzikore si dhe abonime të shumta për Netflix dhe Spotify.

Dje 21:27 Muzikë , Besianë

Bass

70 EUR

Dje 21:25 Muzikë , Besianë

Bass

240 EUR

Dje 21:25 Muzikë , Besianë

Bass

190 EUR

Dje 21:25 Muzikë , Besianë

Bass

300 EUR

Dje 12:54 Muzikë , Prishtinë

JBL TE NDRYSHME

70 EUR Price Reduced

Dje 09:45 Muzikë , Prishtinë

Violinë 1/2

73 EUR

Shitësit të Besuar
26 Sht 04:30 Muzikë , Prishtinë

DJ-Muzik dhe Zerim me qera

25 Sht 22:36 Muzikë , Prishtinë

Anker soundcore mini 2

30 EUR Price Reduced

25 Sht 22:36 Muzikë , Prishtinë

Tiso T10

13 EUR Price Reduced

25 Sht 14:55 Muzikë , Prishtinë

Anker Roav SmartCharge T1

18 EUR Price Reduced

23 Sht 16:39 Muzikë , Prishtinë

Ddj SB2

300 EUR

22 Sht 10:24 Muzikë , Prishtinë

Shes Perforcuesin HDMI SONY

145 EUR Price Reduced

19 Sht 13:13 Muzikë , Fushë Kosovë

SHES DVD PER MUZIKE

60 EUR

19 Sht 13:03 Muzikë , Prizren

Gitare

30 EUR Price Reduced

18 Sht 23:41 Muzikë , Prishtinë

shes flauten

100 EUR

17 Sht 21:08 Muzikë , Ferizaj

Nauman microphone

500 EUR

17 Sht 18:52 Muzikë , Fushë Kosovë

SHES URGJENT DVD MUZIK

60 EUR

17 Sht 17:48 Muzikë , Gjakovë

Studio

40 EUR

14 Sht 21:08 Muzikë , Besianë

Zërim

500 EUR

14 Sht 05:51 Muzikë , Prishtinë

JBL heqdfons

49 EUR

14 Sht 05:51 Muzikë , Gjilan

Blututhe dhe ndegjuese

25 EUR

14 Sht 05:48 Muzikë , Gjilan

Zmadhues

62 EUR

11 Sht 18:40 Muzikë , Prishtinë

airpods gen 2

70 EUR

11 Sht 09:00 Film , Gjakovë

Studio muzik Home cinema 2x1

15 EUR Price Reduced

11 Sht 01:37 Muzikë , Prishtinë

AirPods gen2

70 EUR

11 Sht 01:08 Muzikë , Prishtinë

Pijano

11 Sht 00:59 Muzikë , Gjakovë

Air pods gen 2

70 EUR

05 Sht 12:20 Film , Prishtinë

Projektor me cerade

50 EUR

05 Sht 08:51 Film , Prishtinë

Ore Muri ( forme Movie)

17 EUR

04 Sht 15:54 Muzikë , Prishtinë

Shes flaut

100 EUR

03 Sht 13:30 Muzikë , Mitrovicë

049 456 178

1 EUR

01 Sht 01:11 Muzikë , Ferizaj

Pianino

31 Gush 22:10 Muzikë , Skenderaj

Shitet bass-i PHILIPS

200 EUR

31 Gush 19:00 Muzikë , Ferizaj

sint i cili behet dhe piano

40 EUR

31 Gush 18:59 Muzikë , Prishtinë

Flaut ne shitje

100 EUR

26 Gush 22:45 Muzikë , Prishtinë

Pionner CDJ-Player 3000

8 000 EUR

25 Gush 16:59 Muzikë , Besianë

Zërimi ne shitje

600 EUR

22 Gush 20:47 Muzikë , Gjakovë

Piano Dekoruese

200 EUR

22 Gush 20:45 Muzikë , Prizren

HI-FI PROFESSIONAL SPEAKER SYSTEM

300 EUR

22 Gush 12:53 Muzikë , Prishtinë

Tavoline per Studio Muzikore

400 EUR

18 Gush 15:35 Film , Prizren

Shitet Kamera Lubitel 2

2 500 EUR

13 Gush 10:38 Muzikë , Prizren

Dynacord crossover krosover

400 EUR

09 Gush 08:53 Muzikë , Ferizaj

Nauman microphone

500 EUR

08 Gush 23:20 Muzikë , Klinë

dj Naqi +38349181946

Jeni duke kërkuar instrumete të ndryshme muzikore apo abonime për filma në aplikacione dhe programe të ndryshme? Ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të instrumenteve dhe paisjeve muzikore si dhe abonimeve për filma duke iu mundësuar kështu blerjen e paisjeve muzikore dhe regjistrimin në abonime të ndryshme për filma nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Paisje muzikore dhe instrumente në shitje


Eksploro gamën e gjerë të instrumenteve muzikore dhe paisjeve për muzikë që MerrJep.com ofron. Gjej shpallje për instrumente muzikore si mikrofon Aux, zmadhues zëri, tupana, bas, sint, piano, kitare, harmunik. sharki, klarinet, kasetofon, radio, dhe shumë instrumente tjera muzikore në mesin e 1.550 shpalljeve për instrumente muzikore në MerrJep.com.


Gjej abonime për filma


Jeni adhurues i filmave dhe dëshironi t'i shihni filmat e fundit i pari? MerrJep.com iu ofron mundësinë të bleni abonime të ndryshme dhe të bëheni pjesë e platformave të ndryshme të filmave. Gjej shpallje të shumta për abonime në platformën më të famshme për filma, Netflix dhe zgjedh ofertën më të mirë për ju.


Bli dhe shit instrumente muzikore dhe abonime për filma në MerrJep.com


Nëse keni instrumente muzikore të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për instrumente muzikore dhe abonime filmash dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.550 shpalljeve për instrumente muzikore të markave dhe modeleve të ndryshme dhe abonime filmash në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione