Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkoni cimer/e në gjithë Kosovën

Keni gjetur banesën ideale por nuk keni se me kë ta ndani qeranë? Tashmë ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 4.452 shpallje të regjistruara nga vizitorët e faqes për cimer/e në gjithë Kosovën. Çfarë po prisni? Shikoni shpalljet për cimer/e dhe gjeni personin e duhur për ju.


Sot 21:42 Cimer/e  ·  Drenas

Kreveta nga druri +38345658245

50 EUR /

Sot 18:36 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojmë 1 cimere

21 Shk 18:53 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojm 1 cimere

20 Shk 17:06 Cimer/e  ·  Prishtinë

Bashk banuse Femra 50 euro, Aktash

20 Shk 09:19 Cimer/e  ·  Prishtinë

Bashk-banues Meshkuj,50€ Aktash

18 Shk 09:43 Cimer/e  ·  Prishtinë

Ketlrkojme cimere

15 Shk 12:08 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj 3 bashkebanuese(F)

04 Shk 18:37 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkohet Cimere

31 Jan 14:50 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojm cimere

28 Jan 17:22 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkohen 3 bashkebanuese

27 Jan 09:45 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj dy bashkebanuese!

22 Jan 07:24 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoje bashkbanuese

21 Jan 19:43 Cimer/e  ·  Ferizaj

Ipet me qira Objekti 5 kat

20 Jan 22:01 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkohet nje Cimere

18 Jan 21:31 Cimer/e  ·  Prizren

Kerkoj Cimere ne Ortakoll

16 Jan 23:34 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm cimere

16 Jan 10:14 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm cimere

15 Jan 10:17 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm cimere

13 Jan 10:21 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm një cimere

13 Jan 10:19 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm bashkëbanuese

12 Jan 18:48 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm cimere

10 Jan 16:30 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkbanues mashkull

06 Jan 16:32 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojm 1 Cimere

29 Dhj 10:35 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj cimere

23 Dhj 05:50 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojm 3 vajza cimere

12 Dhj 20:32 Cimer/e  ·  Prishtinë

Dhoma me qira

12 Dhj 12:59 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkohen dy bashkebanuse

12 Dhj 09:59 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkbanus te mensa studentore

08 Dhj 22:52 Cimer/e  ·  Prishtinë

Dhome/ 2 cimere

07 Dhj 22:56 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojm 1 Cimere

07 Dhj 22:04 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj 1 cimere/50€

06 Dhj 05:52 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj cimere

02 Dhj 17:48 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojme 2 Cimere

01 Dhj 14:07 Cimer/e  ·  Prishtinë

Cimere

26 Nën 01:20 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkbanues aktash

22 Nën 18:29 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkoj bashkbanues

22 Nën 05:15 Cimer/e  ·  Prishtinë

dhom me qera

22 Nën 05:15 Cimer/e  ·  Prishtinë

Lshoj dhom me qera Tophane

20 Nën 22:45 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kamera sigurie

20 Nën 20:47 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kerkojm cimere femer

16 Nën 14:17 Cimer/e  ·  Prishtinë

Kërkojm cinere

Platforma MerrJep.com është mënyra më e shpejtë, e sigurt dhe e lirë për të gjetur cimer/e të përshtatshëm për ju. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shpallje të postuara nga persona që kërkojnë cimer/e në Kosovë.


Gjeni cimer/e në MerrJep.com


Të gjithë e dimë se të pasurit një cimer/e me të cilin jetoni dhe ndani banesën është një avantazh dhe nevojë për të pasur një jetë studentore me më pak shpenzime.


Të pasurit cimer/e iu ofron mundësinë të ndani shpenzimet mujore, mirëmbajtjen e banesës dhe gjërave tjera që banimi në një qytet tjetër kërkon.


Shikoni për shpalljet nga shpallësit që tashmë janë duke kërkuar cimer/e dhe kontaktoni me të interesuarit. Varësisht gjinisë, ju mund të filtroni kërkimin tuaj për cimer/e duke zgjedhur nëse jeni duke kërkuar bashkëbanues femër apo mashkull në mënyrë që ju të shihni cimer/e të gjinisë së kërkuar.


Nëse jeni duke kërkuar cimer/e dhe banesë ju duhet të zgjedhni opsionin "Jepet me qera" ndërsa, nëse ju keni banesë dhe po kërkoni vetëm cimer/e zgjidhni opsionin "Kërkohet me qera".


Regjistroni shpallje për cimer/e në MerrJep


Shumica e studentëve apo punëtorëve të rinj e vizitojnë faqen tonë për të gjetur cimer/e për ndarje të qerasë.


Nëse edhe ju jeni duke kërkuar një të tillë MerrJep.com është zgjidhja juaj! Regjistroni shpallje për cimer/e dhe plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme dhe vendoseni shpalljen tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve ditor të MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione